Vasaros šventė būti ar nebūti - renginių organizavimas

Kai už lango lepina saulė ir lietuviška vasara, kartais taip sunku išbūti biure visą darbo dieną. Norite palepinti savo darbuotojus ir suteikti jiems daugiau motyvacijos? Vasaros išvyka ir išvažiuojamieji vasaros renginiai įmonėms – geriausias sprendimas.

Kokios gali būti išvykos?
Vasara yra laikas, kai galite mėgautis įvairiomis aktyviomis ir vandens pramogomis, surengti įsimintinas išvykas visam kolektyvui. Štai kelios populiarios idėjos, kurios tikrai patiks Jūsų darbuotojams.

  • Orientacinės varžybos. Įmonės labai dažnai renkasi įvairius žaidimus gryname ore vasaros išvykų metu. Orientacinės varžybos įmonei yra geras pasirinkimas. Tai ne tik įdomi veikla, bet ir patirtis, stiprinanti komandos ryšius, mokanti dirbti kartu ir siekti bendro tikslo.
  • Baidarių žygis. Aktyvios vandens pramogos taip pat yra puikus pasirinkimas, jeigu norite, kad vasaros išvyka būtų smagi ir įsimintina. Surenkite ne šiaip žygį, o lenktynes ir pamatysite, kaip darbuotojai moka dirbti komandose.
  • Komandos formavimas. Vasara yra laikas, kai daugelis įmonių organizuoja įvairius komandos formavimo renginius. Juos galite rengti sodybose, kuriose dažnai būna įrengta pirtis, kubilas ar kitos pramogos, kurios pagyvins išvyką ir pavers ją dar įdomesne.
  • Pramogų parkai. Įsimintina ir smagi vasaros išvyka gali būti surengta ir į pramogų parką. Pavyzdžiui, įmonės darbuotojai tikrai gerai praleis laiką išbandydami savo jėgas kliūčių parke, kur reikia laipioti medžiuose įrengtose trasose. Vasarą taip pat labai populiarūs pripučiamų batutų parkai ant vandens, Tokios pramogos ne tik bus smagios, bet ir sustiprins komandos ryšius.


Verdiktas – būti!

Vasaros išvyka darbuotojams yra labai naudinga, nes tai yra ne šiaip smagus laiko praleidimas. Išvykų metu, kai darbuotojai yra neformalioje aplinkoje, atsiskleidžia jų savybės, žmonės gali lengviau bendrauti ir sustiprinti ryšius su savo kolegomis. Tai yra puiki motyvacinė priemonė, kuri padeda atitrūkti nuo darbo ir pasisemti naujų jėgų.

Verdiktas – nebūti?

Vienintelė priežastis, kodėl įmonės kartais gali atsisakyti tokių išvykų yra kaina arba biudžeto lėšų trūkumas. Tačiau ir tai galima išspręsti. Pavyzdžiui, surenkite nebrangią išvyką, kuriai nereikėtų papildomų išlaidų, tokių kaip nuomos. Puikiai praleisti laiką galite ir stovyklaudami palapinėse bei mėgaudamiesi gamtos apsuptimi. Paprašykite darbuotojų atsivežti maisto produktų ir gėrimų, kad kartu pasigamintumėte vakarienę. Tai ne tik leis sutaupyti, bet ir sustiprins bendravimą komandoje.

Vienareišmiškai renginiai įmonėms turi vykti. Kreipkitės į mūsų renginių organizavimo komandą.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading