įmonių renginiai

įmonių renginiai

motyvaciniai renginiai

plačiau

online renginiai

plačiau

produkto renginiai

plačiau

komandos formavimo renginiai

plačiau

konferencijų ir seminarų organizavimas

geras darbdavys rūpinasi ne tik savo paties kvalifikacijos kėlimu, bet ir darbuotojų galimybe tobulėti, mokytis. Kelkime kartu Jūsų darbuotojų kvalifikaciją.

susisiekite!

teminiai renginiai

kartais taip norisi pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės. Tad kodėl netapus tuo, apie ką svajojai vaikystėje? Mes pasiūlysime Jūsų renginiui originalias temas, jas išpildydami dekoracijomis, aprangos detalėmis ar įvairių personažų kostiumais, apjungdami vakarėlio temą savo vakaro programa.

susisiekite!

vasaros šventės/sąskrydžiai

esant geram orui, šviečiant saulei labai sunku susikaupti darbams ???? Todėl maža pauzė tarp darbų padės trumpam atsipūsti ir su nauju jėgų antplūdžiu tęsti pradėtus darbus.

susisiekite!

įmonių gimtadieniai

tokie renginiai suteikia puikią galimybę padėkoti partneriams, kolegoms, rėmėjams bei smagiai atšvęsti.

susisiekite!

kalėdiniai renginiai

įmonės, vertinančios savo darbuotojus, nepamiršta ir tų, kurie lieka už darbovietės durų – darbuotojų šeimos narių. Mes esame pasiruošę suorganizuoti Kalėdinį renginį ne tik Jūsų darbuotojams, bet ir jų vaikučiams.

susisiekite!

žiemos šventės

metus reikia užbaigti tinkamai, todėl siūlome Jums organizuoti įmonės renginį ne tik vasarą, bet ir žiemą. Tai puiki galimybė apdovanoti darbuotojus, kurie stengėsi dėl Jūsų įmonės ištisus metus.

susisiekite!

orientacinės varžybos

tai puiki galimybė pažinti savo kolegas. Orientacinės varžybos skatina komandos vieningumą, suteikia galimybę patirti neišdildomus įspūdžius. Tikrai nepamiršite kaip su bičiuliais bridote per upės brastą ar ieškojote kelio miško tankmėje.

susisiekite!