Renginys - įmonės įvaizdžio dalis - renginių organizavimas

Kiekvienai įmonei labai svarbu jos klientų ir partnerių požiūris bei bendravimas. Pasitikėjimas ir pagarba lemia ilgesnius ir geresnius santykius su partneriais, o taip pat ir didėjantį lojalių klientų ratą. Įmonės renginiai – vienas būdų didinti savo vardo žinomumą bei gerinti įmonės įvaizdį. Tai svarbi įmonės veiklos dalis, kuriai reikėtų skirti pakankamai dėmesio kiekvienais metais. O ar reikalingi renginių organizatoriai?

Kodėl svarbu rengti renginius?

Įmonės renginiai gali duoti skirtingas naudas. Pavyzdžiui, vieši produktų pristatymai ir spaudos konferencijos labiausiai prisideda prie įmonės vardo žinomumo ir įvaizdžio gerinimo. Pristatydami naujus projektus, apžvelgdami pasiekimus arba planuojamą plėtrą, kuriate patikimos, efektyviai dirbančios ir konkurencingos įmonės įvaizdį. Tai labai svarbu, jeigu norite pritraukti naujų investitorių, partnerių ar klientų bei didinti savo prekės ženklo žinomumą.


Privatesni renginiai, kurie skirti darbuotojams, taip pat gerina įmonės įvaizdį darbuotojų akyse. Kiekvienas darbuotojas nori būti įvertintas ir gerbiamas savo darbe. Įvairūs renginiai, kurie skiriami būtent darbuotojams, siunčia žinią, kad jie yra vertinami ir jų darbas yra gerbiamas. Todėl įvairūs įmonių organizuojami renginiai yra puiki motyvacinė priemonė.

Kokie renginiai gali būti?

Įmonėms yra aktualūs įvairūs renginiai. Jie gali būti skirtingi, priklausomai nuo tikslo. Kai kurie renginiai gali būti skirti klientams, kiti – darbuotojams. Vieni iš jų gali būti vieši, kiti privatūs. Kai kurie gali vykti Jūsų įmonės patalpose, kiti gali būti išvažiuojamieji. Štai kokie renginiai dažniausiai organizuojami Lietuvos įmonių.

 • Įmonių gimtadieniai.
 • Kalėdiniai vakarėliai.
 • Spaudos konferencijos.
 • Ataskaitinės konferencijos.
 • Produkto pristatymo renginiai.
 • Komandos formavimo renginiai.
 • Vasaros išvažiuojamieji renginiai.

Kiek kainuoja surengti renginį?

Renginių organizavimo kaina gali būti labai įvairi, priklausomai nuo to, koks renginys organizuojamas. Pavyzdžiui, nedidelė spaudos konferencija įmonės patalpose nekainuos brangiai, nes tereikės pasirūpinti kava ir užkandžiais bei vaizdo įranga, jeigu tai reikalinga. Tuo tarpu rengiant didelę metinę ataskaitinę konferenciją, reikės nuomoti salę, profesionalų vedėją, ieškoti maisto tiekėjo. Panašiai yra ir su kalėdiniais renginiais ar įmonės gimtadieniais.

Tad norint sutaupyti, ieškokite profesionalų, kurie teikia renginių organizavimo paslaugas įmonėms. Dažniausiai tokia įmonė pasirūpina visais svarbiausiais renginio organizavimo klausimais ir tai padeda sutaupyti renginio biudžeto. Nes Jums patiems nereikia ieškoti tiekėjų ir rizikuoti samdyti brangias paslaugas siūlančius verslininkus.

Artėja įmonės renginys?​​​

Mūsų komanda pasirengusi Jums padėti!​​ Renginių organizatoriai, kuriais gali pasitikėti.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading