Administracijos ir paprastų darbuotojų atskirtis - renginių organizavimas

Tiek didelėse, tiek mažose įmonėse kyla problemų dėl bendravimo, motyvacijos ir atskirties. Pasitaiko, kad sudėtinga bendrauti skirtinguose skyriuose ar departamentuose dirbantiems darbuotojams, bet viena dažniausių tendencijų – administracijos ir paprastų darbuotojų atskirtis. Ją galima įveikti ar bent jau sumažinti skiriant daugiau laiko bendravimui.

Kodėl taip nutinka?

Tai, kad administracija ir paprasti įmonės darbuotojai bendrauja mažiau yra tiesiog natūralus dalykas. Dažniausiai administracijos darbuotojai dirba kitose patalpose, retai užsuka ir mažai laiko praleidžia kartu su paprastais darbuotojais. O paprasti darbuotojai ne retai vengia susitikti su administracija dėl įvairių vidinių nuostatų, baimės išgirsti kritiką, įsivaizdavimo, kad atskirtis turi būti ar kitų nepagrįstų baimių. Geras ženklas, kai administracija tai pastebi ir nori mažinti šią atskirtį. Tam padėti gali paprasti kasdieniai pokyčiai įmonėje bei įmonės renginiai.

Kasdieniai ritualai

Darbuotojų atskirtį mažinti galima ir įprastais kasdieniais sprendimais. Pavyzdžiui, labiau įtraukiant į kasdienes užduotis skirtingus darbuotojus. Kad ir tuomet, kai ryte visi darbuotojai yra darbe, galima rengti bendrą rytinį pasitarimą, kuriame dalyvautų visų skyrių, o taip pat ir administracijos atstovai. Tai padės dažniau matytis ir bendrauti.

Dar viena dažnai įmonėse taikoma tradicija – bendri pietūs. Jeigu ne kasdien, tai bent kartą į savaitę visos įmonės darbuotojai gali pietauti kartu. Nesvarbu, ar tai bus išvyka į artimiausią kavinę, ar pietų užsisakymas į biurą, ar pietų gamyba Jūsų patalpose, jeigu joje yra virtuvė. Tokia tradicija tikrai padės sumažinti darbuotojų atskirtį.

Išvykos ir pramogos

Prie darbuotojų dažnesnio bendravimo ir glaudesnio ryšio sukūrimo labai prisideda įvairūs įmonės renginiai, išvykos ir šventės. Todėl jeigu iki šiol nerengėte nieko panašaus, tikrai pagalvokite apie tokią galimybę ir pamatysite, kaip darbuotojai su administracija pradės bendrauti laisviau ir dažniau. Štai kelios įdomios idėjos.

  • Komandos formavimo renginiai. Tai puikus pasirinkimas kai įmonėje atsiranda daug naujų darbuotojų, kai norisi įveikti atskirtį tarp administracijos ir darbuotojų arba tarp skirtinguose skyriuose dirbančių darbuotojų. Komandos formavimas padės labiau pažinti vieniems kitus, išmokys dirbti kartu bendro tikslo link, labiau vieni kitais pasitikėti ir efektyviau bendrauti.
  • Įmonės vasaros išvykos. Pagerinti ryšius įmonės viduje galite ir surengę malonią išvyką. Pavyzdžiui, labai populiarios kolegų išvykos vasarą. Tai gali būti žygis baidarėmis, orientacinės varžybos ar kita maloni veikla, kuri leis darbuotojams atsipalaiduoti, mėgautis laisvalaikiu ir neformaliu bendravimu su kolegomis.
  • Įmonės šventės. Nepamirškite kartu su darbuotojais švęsti įmonės gimtadienio, metinių rezultatų pasiekimo ar tiesiog surengti kalėdinį vakarėlį. Tokie įmonių renginiai tikrai suartina darbuotojus.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading