Fotoerdvė fotozona imonės renginys

Norėtumėte, kad nuostabios nuotraukos iš Jūsų renginio būtų visuose socialiniuose tinkluose? Sukurkite originalią fotozoną, prie kurios rikiuotųsi eilės norinčių nusifotografuoti. Patys pamatysite, kaip nuotraukos socialiniuose tinkluose pasirodys dar nesibaigus renginiui.

6 foto zonos įrengimo taisyklės

Foto zona – būtina renginių sudėtinė dalis. Net ir pačių rimčiausių seminarų ir konferencijų dalyviai neatsisakys nusifotografuoti prie foto sienelės.

Kad nuotraukų būtų daugiau, foto zona renginio dalyvius turi traukti tarsi magnetas. Tam reikia laikytis keleto taisyklių:

1. Apsispręskite dėl dydžio. Fotografuotis po vieną – nuobodu. Fotografijose keleto draugų kompanija atrodo labiau gyvybinga ir atsipalaidavusi. Kad visi norintys galėtų patekti į kadrą, netaupykite foto zonos dydžio sąskaita. Šis parametras priklauso nuo daugelio faktorių: patalpos dydžio, renginio dalyvių skaičiaus, renginio statuso. Kad nuotraukos būtų kokybiškos, neverta daryti fotozonos mažesnės nei 2,5 metrai aukščio ir 3 metrai pločio.

2. Apsispręskite dėl vietos. Rinkdamiesi vietą renginiui, atkreipkite dėmesį į tai, kurioje vietoje įrengsite fotozoną. Parinkite vietą taip, kad nuotraukos nebūtų labai tamsios arba, atvirkščiai, itin apšviestos. Nereikia gailėti erdvės fotozonai. Įrenkite ją taip, kad fotografas galėtų atsitraukti reikiamą atstumą ir padaryti puikių kadrų.

SVARBU. Neįrenginėkite foto zonos salėje, kurioje vyks pats renginys. Geriau rinktis patalpą, kur vyksta registracija arba laukimo zoną.
trys-karaliai-logo

3. Pagalvokite apie saugumą. Visi konstrukcijos elementai privalo būti patikimai įtvirtinti ir saugūs. Skirkite ypatingą dėmesį šiam punktui, jei planuojate įrengti foto zoną po atviru dangumi. Vėjo gūsis gali nuversti lengvą konstrukciją tiesiai ant svečių. Todėl rinkitės medžiagas ir įtvirtinimus, atitinkančius lauko sąlygas ir užtikrinančius saugumą.

4. Sugalvokite koncepciją. Fotografuotis nuobodaus logotipo fone vargu ar kam bus įdomu. Todėl gera foto zona turi būti originali ir apgalvota. Padarykite ją labiau patrauklia papildomų elementų, pavyzdžiui, lentelių su frazėmis, figūrų iš kartono ar kitų aksesuarų pagalba.

5. Patalpinkite savo logotipą. Kad fotografijos iš praėjusio renginio padidintų jūsų firmos ženklo žinomumą, papildykite fotozoną savo logotipu. Svarbu, kad jis neatrodytų labai įkyriai, tačiau ir nepasimestų bendrame fone.

6. Pakvieskite forografą. Įrengti fotozoną ir nepakviesti profesonalaus fotografo – visiškas idėjos žlugdymas. Taip, visi turi išmaniuosius telefonus su geromis kameromis, tačiau profesionalios nuotraukos vertinamos labiau.

BE TO. Jei visą foto medžiagą patalpinsite socialiniuose tinkluose ar savo tinklapyje, tai pritrauksite papildomus lankytojų srautus ir padidinsite susidomėjimą savo įmone, todėl kad dalyviai norės gauti savo puikias nuotraukas.Fotosienelės pavyzdžiai mūsų draugų Lubinų pieva, Irma Liniauskė

7 idėjos originalios foto zonos sukūrimui

Kad foto zona nebūtų nuobodi, jos įrengimui siūlome keletą įdėjų.

1. Lentelės ir debesėliai su frazėmis
Debesėlių formos kartoninės lentelės su užrašytomis linksmomis frazėmis bus populiarios svečių tarpe. Svarbiausia – sugalvoti gerą, nenuobodų tekstą. Lenteles galima užsakyti pagaminti arba pasidaryti patiems. Keliose paminėti jūsų įmonės pavadinimą. Tačiau kiekviename debesėlyje įdėti logotipą neverta – tai atrodys labai įkyriai.

2. Raudonas kilimas
Jei biudžeto teminiai foto zonai nėra, o jūsų dispozicijoje tik standartinė spaudos konferencija, ją galima papuošti raudonu kilimu. Tokią foto zoną tikslinga įrengti netoli įėjimo. Taip dalyviai iš karto pateks ant kilimo, kur jų lauks fotografas. Jausdamiesi tikromis žvaigždėmis, svečiai noriai pozuos ant raudono kilimo net ir paprasto ištempiamo stendo fone.

3. Kreidinė lenta
Paprastas variantas foto zonos apiforminimui – juoda kreidinė lenta. Kreida joje galima išpaišyti bet kokius paveikslus ir užrašus. Tačiau gražiai tai padaryti gali ne kiekvienas, todėl verta pasikviesti profesionalų dailininką.

4. Paveikslų rėmai
Dar vienas populiarus foto zonos formatas – fotografijų rėmeliai. Jie gali būti įvairių dydžių ir formatų: nuo nedidelių rėmelių „polaroido“ tipo nuotraukoms iki paveikslų rėmų, kuriuose svečiai galės fotografuotis visu ūgiu. Taip pat galima padaryti rėmelį instagram-posto formate su nuotaikingu parašu, originaliais hashtag‘ais ir geolokacijos atžyma.

5. Grafiti stiliumi
Neįprastą fotozonos stilių jums padės sukurti gatvės menininkai. Paprastą ištempiamą drobę jie pavers ryškiu šedevru, kuris gerai atrodys fotografijose. Be to, grafiti stiliumi galima apžaisti ir jūsų įmonės logotipą.

6. Tantamareska
Klasikinis ir visada pasiteisinantis variantas foto zonai – tantamareska. Taip vadinami patys žaismingiausi stendai su iškirptais veidais. Tik didelei grupei žmonių nusifotografuoti prie tokios zonos nepavyks – tantamareskos skirtos 2-4 žmonėms.

7. Figūros iš kartono
Yra įmonių, kurios gali iš kartono pagaminti praktiškai bet kokią figūrą ar dekoracijas foto zonai pagal Jūsų užsakymą. Pavyzdžiui:

 • kartoninį automobilį – naujo automobilio prezentacijai autosalone;
 • štangą ir svarelius – fitneso klubo atidarymui;
 • pyragaičius ir torto gabalėlį – konditerių konferencijai.

Iš kartono galima pagaminti tiek plokščias, tiek apimties figūras. Ir vienos ir kitos puikiai atrodys nuotraukose.

Žalioji foto zona

Jei jūsų renginys vyksta lauke, tai puiki galimybė įrengti žaliąją fotozoną. Pavyzdžiui: gražiame kampelyje padėti jaukų krėslą, pakabinamą krėslą ir nedidelį staliuką. Papildomi aksesuarai: knygos, vaza su ryškiomis gėlėmis, nedidelė medinė pertvara ar gyvatvorė. Kad į kadrą patektų ir Jūsų įmonės ar renginio logotipas, galima užsakyti firmines pagalvėles, kurios suteiks atmosferai dar daugiau jaukumo.

Gyvenimo paįvairinimui: pasiūlykite svečiams specialių prizą.

Kad foto zona būtų populiaresnė, o svečiai labiau dalintųsi fotografijomis socialiniuose tinkluose, pačioje renginio pradžioje pasiūlykite jiems nedidelį apdovanojimą už aktyvumą. Pavyzdžiui, kiekvienas, kuris iki renginio pabaigos padarys postą su savo nuotrauka prie renginio fotosienelės ir pažymėtu specialiu hashtag‘u socialiniame tinkle, gaus malonią renginio organizatorių dovaną.

Pavyzdžiui:

 • visų Jūsų įstaigos prezentacijų elektroninę versiją;
 • nuolaidą Jūsų įmonės produktui ar paslaugai;
 • nemokamą prisijungimą į uždarą facebook grupę.

Prizą galima sugalvoti bet kokį. Ir kuo jis reikšmingesnis svečiams, tuo daugiau nuotraukų pasirodys socialiniuose tinkluose jau renginio metu.
Sugalvoti neįprastą foto zoną savo renginiui nesunku. Svarbiausia – neapriboti savęs standartiniais rėmais ir stengtis mąstyti plačiau. Tada visi like‘ai bus Jūsų.

Artėja įmonės renginys?​

Mūsų komanda pasirengusi Jums padėti!​

Susisiekite

 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading