Kada pradėti planuoti įmonės šventę kad nebūtų per vėlu - renginių organizavimas

Įmonės švenčių organizavimas – labai svarbus darbas. Nors dažniausiai tai nėra susiję su darbuotojų tiesioginėmis užduotimis, surengti kokybišką ir įsimintiną šventę yra labai atsakingas darbas, kuris reikalauja pastangų, šiek tiek žinių, organizacinių gebėjimų ir, žinoma, laiko. Tad kaip jį suplanuoti, kada kokius darbus atlikti, kad šventė pavyktų ir nudžiugintų visus? Renginių organizatoriai turi išmanyti visus niuansus.

Kada pradėti planavimą?

Kai kuriose įmonėse šventėms ir renginiams skiriama daug dėmesio. Kai kur yra suburiama tam tikra komanda, kuri ir yra atsakinga už tokius klausimus. Dažniausiai renginių organizavimas priskiriamas administravimo darbus atliekantiems darbuotojams. Pavyzdžiui, biuro administratorėms, padėjėjoms, patarėjams ir pan. Labai gerai, jeigu šie žmonės dirba atsakingai ir planuoja renginius iš anksto. Pavyzdžiui, naudinga susidaryti metinį renginių planą, kad būtų aišku, kada bus švenčiamas kalėdinis vakarėlis, kada rengiama vasaros išvyka, kada ketinate tiesiog mėgautis vakaru kine su kolegomis.

Priklausomai nuo planuojamo renginio, skiriasi ir jam reikalingo pasiruošimo terminas. Pavyzdžiui, vakarą kine ar teatre galima surengti likus kelioms dienoms ar savaitei iki to. Tereikia rezervuoti bilietus ir įspėti darbuotojus. Jeigu teatras tame pačiame mieste, nereikia rūpintis netgi transportu.

Kiek daugiau laiko reikia surengti vasaros išvykai. Pavyzdžiui, jeigu ketinate užsisakyti žygį baidarėmis arba orientacinį žygį įmonei ir pernakvoti sodyboje, reikėtų tokiai šventei pradėti rengtis likus bent kelioms savaitėms iki jos.

O štai jeigu rengiate didelę įmonės šventę, reikėtų tam pradėti ruoštis gerokai iš anksto. Jeigu laukia įmonės gimtadienis ar kalėdinis vakarėlis, kuriame turėtų dalyvauti visi darbuotojai, tokiai šventei reikėtų pradėti ruoštis likus keliems mėnesiams iki jos. Per šį laiką turėtų būti surandamos patalpos, vedėjas, išspręsti transporto klausimai, užsakyti atlikėjai, maistas, dekoracijos ir parengtas šventės scenarijus.

Ką daryti, jeigu jau „paskutinė akimirka“?

Jeigu supratote, kad visus minėtus rekomenduojamus terminus praleidote ir šventė jau visai ant nosies, o darbų dar nepadaryta daug, labai didelė tikimybė, kad patiems šventės surengti nepavyks. Todėl geriausia ieškoti profesionalių organizatorių, kurie galėtų pagelbėti. Tuomet nereikės atskirai ieškoti kiekvieno šventės tiekėjo, derėtis dėl kainų su kiekvienų iš jų, ieškoti dekoracijų, atlikėjų ir panašiai. Visu tuo gali pasirūpinti renginių organizavimo įmonė, turinti patirtį ir platų savo patikimų partnerių tinklą.

Profesionalūs renginių organizatoriai taip pat padeda sutaupyti laiko. Net jeigu nemažai iki šventės, ne visuomet pakankamai laiko planavimui gali skirti patys įmonės darbuotojai. Tikrai sutaupysite laiko ir papildomų rūpesčių, jeigu svarbiausius klausimus patikėsite profesionalams. Tuomet Jūs ir visi kiti įmonės darbuotojai galėsite pamiršti stresą keliančius organizavimo klausimus ir mėgautis kokybiška bei profesionaliai surengta švente. O renginių organizatoriai taps jūsų geriausio renginio garantu.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading