Ką dėvėti per Naujųjų metų įmonės vakarėlį vyrui - renginių organizavimas

Artėjant šventiniam sezonui, įmonėse pradedami rengti ir organizuoti kalėdiniai ir Naujųjų Metų įmonės vakarėliai,  į kuriuos dalyvauti kviečiami visi darbuotojai. Vienu svarbiausiu klausimu, ruošiantis tokiai šventei tampa ką apsirengti? Iš tiesų reikėtų žinoti, kad darbo vakarėliai turi tam tikrą etiketą ir aprangos taisykles.

Ko nesirinkti svarbiausia?

Verta nepamiršti, kad įmonės vakarėlis nėra įprastas pasibuvimas su Jūsų geriausiais draugais ar artimaisiais. Ir visai nesvarbu, jeigu su artimiausiais kolegomis sutariate itin draugiškai ir vieni kitais pasitikite. Į įmonės vakarėlį susirenka visi darbuotojai, net ir tie, kurių nepažįstate ar nesate matę. O taip pat svarbu nepamiršti, jog čia yra ir administracijos atstovai. Todėl labai svarbu išlaikyti tinkamą įvaizdį ir nepasirodyti nemandagiu.

Kad taip nenutiktų, reikėtų žinoti, kokių klaidų vengti. Vienas svarbiausių kriterijų, renkantis aprangą įmonės vakarėliui – nepasirodyti vulgariai. Dažniausiai tai taikoma moterų aprangai ir tai reiškia, kad nereikėtų rinktis labai atvirų ar trumpų suknelių darbo šventei, tačiau ir vyrams reikėtų būti budriems. Naujametiniame įmonės vakarėlyje nereikėtų pasirodyti su gilios V formos iškirptės marškiniais, drabužiai neturi būti per daug aptempti, nepageidaujami ir vyriški marškinėliai su petnešėlėmis.

Kaip pasirinkti aprangą?

Jeigu svarstote apie tai, ką apsirengti ir nežinote, nuo ko pradėti planuojant aprangą vakarėliui, pirmiausia reikėtų įvertinti tai, koks tas vakarėlis bus. Dažniausiai įmonių Naujųjų Metų vakarėliai būna organizuojami pagal tam tikrą scenarijų. Pavyzdžiui, vienokia apranga tiks, jeigu vykstate į vakarėlį prabangiame restorane. Visai kitokia apranga tiks tokiu atveju, jeigu įmonės naujametinis vakarėlis organizuojamas kaimo turizmo sodyboje, kur bus ne tik pramogos, bet ir įvairios užduotys. O jeigu naujametiniam vakarėliui sugalvota tema, ji pati padiktuos aprangą, kurią reikėtų rinktis.

Populiariausi aprangos variantai

Priklausomai nuo to, kokio tipo renginys įmonėje organizuojamas, galite rinktis ir aprangą, kuri bus saugi ir kurią apsivilkę tikrai nesuklysite. Štai keli patikrinti variantai vyrams, kurie padės išvengti galvos skausmo, svarstant, ką apsirengti įmonės naujametiniam vakarėliui.

 • Kostiumas. Tai saugus variantas, tinkantis ne tik darbui, bet ir įmonės vakarėliui. Toks aprangos pasirinkimas tiks naujametinei įmonės šventei, kuri rengiama oficialiame formate. Pavyzdžiui, jeigu vakarėlio metu bus klausoma vadovo metinės kalbos, jeigu vyks ataskaitinė konferencija. Taip pat kostiumas puikiai tiks, jeigu naujametinio vakarėlio metu įmonės darbuotojai kviečiami į teatrą, operą ar restoraną.
 • Smart suit deriniai. Tokio tipo aprangos vyrams pasirinkimas yra geras sprendimas, jeigu organizuojamas kiek neformalesnis vakarėlis. Žinoma, jog šiandien Smart suit deriniai gali būti dėvimi ir teatre ar restorane, tačiau geriausiai toks sprendimas tiks kokteiliniam naujametinia vakarėliui.
 • Teminė apranga. Jeigu rengiamas teminis vakarėlis, reikės pasukti galvą, kaip apsirengti, tačiau bent jau žinosite, kad nereikia ieškoti kostiumo. Tokia apranga galima pasirūpinti iš anksto. Pavyzdžiui, įvairių vyriškų kostiumų vakarėliams galite išsinuomoti karnavalinių drabužių nuomos punkte.
 • Kalėdinis megztinis. Vienas universaliausių sprendimų, puikiai tinkantis Naujųjų Metų vakarėliui. Kalėdinis megztinis puikiai tiks neformaliam vakarėliui, ypač jeigu jis vyksta kažkur sodyboje. Privačiam įmonės kalėdiniam vakarėliui dažniausiai taikomos kiek paprastesnės aprangos taisyklės. O kalėdinį megztinį galite derinti tiek prie džinsų, tiek prie įvairių ilgių kelnių.
 • Drabužiai su įmonės logotipu. Kai kuriose įmonėse organizuojami vakarėliai, į kuriuos prašoma apsirengti tam tikrus drabužius. Pavyzdžiui, jeigu visi darbuotojai turi vienodus marškinėlius ar džemperius su įmonės logotipu, naujametinis vakarėlis gali būti puiki proga šį drabužį užsidėti. Tačiau tai tiks tik neformaliai vakarėlio daliai.

Kokių taisyklių laikytis?

 Renkantis aprangą įmonės vakarėliui, reikėtų nepamiršti paprastų vyriškos aprangos taisyklių, kurios galioja nepriklausomai nuo to, ar keliaujate į įmonės vakarėlį, ar susitikti su draugais.

 • Kojinių spalva. Jeigu Jūsų kelnės ilgos, kojinių spalva turi būti tamsesnė nei kelnių. Jeigu mūvėsite trumpesnes, kulkšnis atidengiančias kelnes, rinkitės baltas kojines arba tokias, kurių nesimato.
 • Diržo derinimas. Vyriškas diržas derinamas prie batų. Geriausia rinktis tos pačios spalvos ir to paties stiliaus diržą bei batus, kad atrodytumėte stilingai.
 • Švarko sagos. Kartais vis dar pamirštama, kad dėvint klasikinį kostiumą, apatinė švarko saga turėtų būti atsegta. Ši taisyklė negalioja Smart suit kostiumams, kuriuose yra mažiau, o kartais tik viena saga.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading