Įmonės gimtadienio šventė Pagrindiniai akcentai - renginių organizavimas

Įmonės gimtadienis – labai svarbi data, kurią verta švęsti kiekvienais metais. Ši šventė gali tapti gražia tradicija, kai visi darbuotojai susirenka į bendrą vakarėlį ir mėgaujasi ne tik pramogomis, bet ir betarpišku bendravimu bei džiaugiasi pasiektais rezultatais. Kaip tik ir Jūs šiuo metu planuojate įmonės gimtadienio šventę? Štai keli patarimai, kokie pagrindiniai akcentai galėtų sudaryti šventės scenarijų.

Tinkama vieta

Šventės kokybė labai dažnai priklauso nuo renginio vietos. Tad tam skirkite pakankamai laiko ir dėmesio. Pasirinkite vietą, kuri tiks Jūsų šventei. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų įmonės gimtadienis  švenčiamas žiemą, tiks sodyba su pirtimi, o jeigu šventė bus rengiama šiltuoju metu – galima rinktis nuomotis salę netoli vandens telkinio. Labai svarbu, kad vieta talpintų Jums reikalingą skaičių žmonių ir turėtų miegamas vietas, jeigu šventė planuojama su nakvyne. Taip pat įsivertinkite, ar Jums reikalinga, kad vietoje būtų tiekiamas maistas, ar patys tuo rūpinsitės bei ar yra visa reikalinga technika šventės vedimui.

Aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos gali būti puiki įmonės gimtadienio šventės dalis. Jų gali būti labai įvairių, priklausomai nuo to, kur ir kada bus rengiama šventė. Dažnai pasirenkamos tokios aktyvios pramogos kaip baidarių žygiai, orientacinės varžybos, įvairios komandinės užduotys, teniso turnyrai, Golberg užduotys ir panašiai. Tokio tipo pramogos ypač reikalingos, kai organizuojama didelė šventė, kuri trunka visą dieną ar net daugiau.

Rezultatų ir planų pristatymas

Žinom, jog įmonės gimimo dienos šventė turėtų turėti ir kiek rimtesnę dalį. Gimimo diena yra puiki proga apžvelgti šių metų rezultatus, kuriuos pavyko pasiekti bei pristatyti artimiausius planus. Ši gimimo dienos šventės dalis dažniausiai organizuojama šventės pradžioje.

Nominacijų vakaras

Įmonės šventės vakaras turi turėti ir kažkokių įmonės akcentų. Pavyzdžiui, gimimo dienos renginys yra puiki proga surengti smagų nominacijų vakarą. Apdovanokite šmaikščiausius kolegas, prisminkite juokingus nutikimus įmonėje, padėkokite tiems, kurie niekuomet neatsisako padėti kasdieniame darbe. Tai puiki idėja įmonės gimimo dienos šventei.

Teminis protmūšis

Kai organizuojamas įmonės gimtadienis, galima surengti ir teminį protmūšį. Pavyzdžiui, bent vienas protmūšio turas galėtų būti sudarytas iš klausimų, susijusių su įmonės veikla ir istorija. Tegul kitas protmūšio turas būna susijęs su Jūsų darbu arba sfera, kurioje veikia įmonė. Toks protmūšis bus daug smagesnis ir labiau įtrauks šventės dalyvius.

Siautulingas vakarėlis

Kai viskas aptarta, užduotys įvykdytos ir visiems padėkota, padovanokite darbuotojams įsimintiną šventės pabaigą. Kokia šventė be šokių, dainų ir linksmybių. Tegul įmonės gimimo diena būna atšvęsta iš tiesų linksmai ir įsimintinai.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading