Įmonė „Trys Karaliai“ visoje Lietuvoje organizuoja renginius. Per 15 metų darbo turi sukaupę begales patarimų savo draugams, partneriams ir klientams. Artėja renginys? Jau šiandien gali pasižvalgyti po mūsų atrinktų vietų TOP 10, skirtų įmonių sąskrydžiams arba didelėms asmeninėms šventėms! Be to, nepamiršk ir pasikviesti „Trys karaliai“ komandos!

trys-karaliai-logo

Sodyba Gribžė

Tai Klaipėdos rajone įsikūrusi įspūdingo grožio sodyba, kurioje lankytojus pasitinka lietuviška gamta. Sodyboje rasite pokylių salių, įkurtų ir pavadintų, atkartojant Lietuvos regionų pavadinimus: „Dzūkijos sodyba“ (iki 30 žmonių); „Aukštaitijos sodyba“ (iki 35 žmonių); „Žemaitijos sodyba“ (iki 40 žmonių); „Vasaros“ banketinė salė (iki 70 žmonių). Sodyboje įkurta vasaros estrada, o teritorijoje šventę gali švęsti net iki 1000 žmonių. Sodyboje Gribžė yra 1 ha tvenkinys, siūloma pažaisti lauko tenisą, krepšinį, futbolą ir pliažo tinklinį. Taip pat galima mėgautis ir vandens pramogomis.

Sodyba Gribžė

FB puslapis

Tarzanija

Organizuojate sporto šventę? Norite darbuotojus ar svečius įsukti į aktyvų laisvalaikį? Tam idealiai tinka pramogų parkas Tarzanija. Tai nuotykių šalis, kur Jūsų laukia daugybė įspūdžių ir adrenalino. Tarzanijoje taip pat rasite ant Nemuno kranto įrengtas pavėsines, laužavietes ir visa, ko reikia poilsiui.

Tarzanijos puslapis

Tarzanijos FB profilis

Karpynė

Sodybą “Karpynė” rekomenduojame rinktis, kai esate pasiruošę surengti neužmirštamą įmonės vakarėlį ar šventę. Čia rasite erdves pagal jūsų poreikį: pokylių sales, lauko erdves, tenisą, tinklinį, baseiną, apgyvendinimo, maitinimo paslaugas ir dar daug kitų pramogų ir patogumų.

Karpynės puslapis

Karpynės FB profilis

Boom parkas

Boom parkas apie save: „Dar viena saulėta vasara pajūryje ir mes vis dar ten pat, kur esate įpratę mus matyti. Mes ten pat, tik persirengę. Pakeitę skonį, spalvą, drabužius, požiūrį. Mes pasiruošę susitikti su jumis kiekvieną dieną!“ Tai puiki erdvė mėgstantiems pramogas, aktyvų poilsį ir išbandymus. Tai vieta, kuri idealiai tinka jūsų įmonės šventei ypač kai siekiate suburti komandą ir leisti iššūkius įveikti kartu.

Boom parko puslapis

Boom parko FB profilis

Sodeliškių dvaro sodyba

Dar viena „Trys Karaliai“ rekomenduojama vieta – Sodeliškių Dvaro sodyba. Čia rasite apgyvendinimo paslaugos, spa centrą su bechloriu baseinu bei pirtimis, dvi pobūvių salės talpinančios nuo 30 iki 170 asmenų, konferencijų erdvę, teniso kortus, vaikų žaidimo aikštelę.
Norite surengti edukacines pramogas? Paragauti autentiško maisto ir gėrimų? O gal jus domina autentiška architektūra? Šioje sodyboje pamatysite veikiantį 1924 m. vėjo malūną, senovinių motociklų, mašinų, traktorių, garo mašinų kolekciją.

Tai dar viena puiki erdvė įmonės šventei.

Sodeliškių dvaro sodybos puslapis

Sodeliškių dvaro sodybos FB profilis

Alaušo slėnis

Norite atitrūkti nuo miesto šurmulio? Tam puikiai tinka ,,Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje (~110 km nuo Vilniaus, ~135 km nuo Kauno).
Čia siūlomas platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas. Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.
„Alaušo slėnis“ puikiai pritaikytas rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes.

Alaušo slėnio puslapis

Alaušo slėnio FB profilis

Smiltynės jachtklubas

Pušynas, tyvuliuojantis vanduo, gaivus oras – Smiltynės jachtklubo privalumai. Čia atrasime dvi jūsų laukiančias erdves įmonių renginiams:
„KILIO“ salė– aukšta ir erdvi vieta jūsų kūrybinėms dirbtuvėms, meno ekspozicijoms, akustiniams koncertams, seminarams ar komandos susipažinimo renginiams. Ji skirta apie 200 žmonių.
„KAPITONŲ” salė –125m2erdvė su multimedijos konferencijų sistema, skirta apie 80 žmonių.
Be to, įmonės renginiui organizuoti puikiai tiks ir lauko erdvė, kurioje galėsite pramogauti, surengti BBQ pikniką ar pasinaudoti kitomis Smiltynės jachtklubo siūlomomis paslaugomis: pramoginė žvejyba, pasiplaukiojimas jachta ar tiesiog paplūdimio erdvė.

Smiltynės jachtklubo puslapis

Smiltynės jachtklubo FB profilis

Sodyba „Strykis”

Sodyba „Strykis“ yra įsikūrusi dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantėspakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame 2009 metais buvo įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms.
Čia šventei erdvę galima atrasti tiek nedideliems kolektyvams, tiek ypač gausiems įmonių kolektyvams – vienu metu sodyba gali priimti iki 3000 žmonių.

Sodybos „Strykis” puslapis

Sodybos „Strykis” FB profilis

Vinetu kaimas

Ieškote autentiškos ir neįprastos aplinkos? Kviečiame įmonės šventę švęsti „Vinetų kaime“. Čia sugrįšite atgal į praeitį į laukinius šiaurės Amerikos vakarus, kur gyveno didžiųjų lygumų ir šiaurės miškų indėnai. Mistiniai indėnų Toteminiai stulpai ir Vigvamuose – TIPI sklindanti indėnų muzika, istorijos ir legendos sužavės ir užburs Jus. Jūs atsidursite tikrose prerijose, čia ne tik linksmai leisite laiką, bet ir papildysite savo žinių bagažą, dalyvaudami įvairiose ritualuose ar pažintinėse – pramoginėse programose. Indėnų vadas Vinetu jus pasitiks ir pakvies į ritualinę indėnų palapinę TIPI, kur supažindins su spalvinga ir turtinga bei legendomis apipintą, mistišką, Amerikos indėnų kultūra ir istorija. Ritualo metu pažinsite indėnų papročius, gyvenimo išmintį, šamanizmo reikšmę, apie pagarbą ir meilę viskam kas gyva, Motulei žemei, Tėvui dangui, gamtai, gyvūnams kurie mus supa ir didžiajai Dvasiai.
Ar gali būti kas įspūdingiau?

Vinetu kaimo puslapis

Vinetu kaimo FB profilis

Daugų sala

Dzūkijoje, Alytaus rajone įsikūrusi sodyba draugų sala, jums siūlo daugybę pramogų: batutų parkas ant vandens, didelis paplūdimys su negilia pakrante, paplūdimio tinklinio aikštelės, krepšinio, futbolo aikštelės, vandens dviračiai, baidarės – ir tai tik pradžia. Gamtos grožis nepaliks abejingų, o jūsų įmonės renginys, kurį praves „Trys karaliai“ komanda išliks atmintyje ilgam.

Daugų salos puslapis

Daugų salos FB profilis

Artėja šventė?

Pasikviesk „Trijų karalių” komandą renginiui suorganizuoti!

Kontaktai

  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading

2 Comments

  1. […] Mūsų siūlomų vietų TOP 10 rasite čia. […]

  2. […] Mūsų siūlomų vietų TOP 10 rasite čia. […]

Comments are closed.