Geriausi Naujųjų metų įmonės vakarėlio scenarijai - renginių organizavimas

Įmonės Naujųjų Metų vakarėlis – puiki tradicija. Ją puoselėja daugybė tiek didelių, tiek mažų įmonių. Tai puiki proga visiems darbuotojams susiburti papramogauti. Įmonės vakarėlyje galite ne tik atsipalaiduoti, bet ir pabendrauti su kolegomis neformalioje aplinkoje. O kad šventė būtų tikrai smagi ir įsimintina, reikia tinkamai jai pasiruošti.

Koks bus vakarėlio tipas?

Jeigu galvojate, kaip sudėlioti visą vakarėlio scenarijų, reikėtų pradėti nuo to, kad nuspręstumėte, kokį vakarėlį organizuosite. Naujametiniai ir kalėdiniai įmonių vakarėliai gali būti įvairūs, tačiau štai patys populiariausi variantai, kurie puikiai pasiteisina.

 • Metinis rezultatų aptarimas. Labai dažnai naujametiniai ir kalėdiniai vakarėliai įmonėse yra puiki proga pristatyti pasiektus metinius rezultatus ir aptarti kitų metų planus. Dažniausiai ši vakarėlio dalis būna oficiali, organizuojama kaip ataskaitinė konferencija arba pristatymas. Jos metu kalba įmonės vadovai, tad jos nepraleisti labai svarbu.
 • Teminis vakarėlis. Kai kurios įmonės organizuoja teminius metų pabaigos vakarėlius. Pavyzdžiui, gali būti sugalvota tam tikra tema, pagal kurią kuriamas visas vakarėlio scenarijus, pagal tai užsakomos dekoracijos, tad atitinkamai reikalaujama ir derančios aprangos iš dalyvių. Tema gali būti universali, pavyzdžiui, tokia kaip disko stilius, retro stilius, kokio nors filmo pavadinimas. Taip pat gali būti ir specifinė tema, pavyzdžiui, susijusi su Jūsų įmonės veikla. Jeigu dirbate logistikos srityje, galbūt puiki tema būtų kelionė aplink pasaulį ir skirtingų šalių pristatymas.
 • Išvažiuojamasis vakarėlis sodyboje. Labai dažnai Naujųjų Metų vakarėliai įmonėse būna išvažiuojamieji. Kaimo turizmo sodyba gali būti puiki vieta neformaliam vakarėliui, kurio metu visi darbuotojai galėtų atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Čia galima surengti daug įvairių pramogų, o taip pat tokiose vietose lengva priderinti dekoracijas. Svarbu rinktis tokią vietą, kurioje patogiai tilptų visi darbuotojai ir nekiltų problemų dėl technikos, garso ar apšvietimo.
 • Vakarienė restorane. Jeigu organizuojate vakarėlį be nakvynės, tam puikiai tiks vieta mieste. Pavyzdžiui, galima užsakyti restoraną ir šventinę vakarienę jame. Taip pat dažnai pasirenkamas teatras ar opera. Rengiant tokį vakarėlį nereikės jaudintis dėl maitinimo ir darbuotojų transportavimo paslaugų.

Svarbiausios scenarijaus dalys

 • Renginio pradžia. Reikia apgalvoti, ką svečiai veiks, kol renginys dar neprasidėjo, kol visi dar tik renkasi. Tam gali tikti vienkartinio fotoaparato pramoga, nedideli užkandžiai, foninė muzika.
 • Renginio oficialioji dalis. Jos metu renginio vedėjas pasisveikina, prisistato ir papasakoja apie prabėgusius metus. Šioje dalyje gali būti pristatomi įmonės rezultatai, kitų metų planai.
 • Pirmosios pramogos. Priklausomai nuo vakarėlio tipo, šioje dalyje gali būti įvairios pramogos, užduotys darbuotojams.
 • Vakarienė. Tarp pramogų svarbu pasirūpinti svečių maitinimu.
 • Antroji vakarėlio dalis. Šioje dalyje vakarėlis gali būti kiek mažiau oficialus. Galima sugalvoti įvairių pramogų. Pavyzdžiui, renginio temai tinkantis protmūšis ar kitas galvosūkis.
 • Apdovanojimai ir rezultatų skelbimai. Paskelbiami užduoties rezultatai ir apdovanojamos geriausiai pasirodžiusios komandos.
 • Neoficialioji dalis. Įprastai šioje dalyje vyksta šokiai, skamba muzika, darbuotojus linksmina muzikantai ir DJ`ai.

Naujametinio vakarėlio atributai

 • Metų šeimininkas. Pagalvokite, kaip į vakarėlį įtraukti metų šeimininką. Pavyzdžiui, 2023-ieji bus juodojo vandens triušio metai. Jo simbolis gali būti naudojamas dekoracijose, triušiu gali būti persirengęs vakarėlio vedėjas. Taip pat maži žaisliniai triušiukai ar raktų pakabukai gali būti kaip dovanėlių idėja.
 • Nominacijos ir apdovanojimai. Tai puiki idėja įmonės Naujųjų Metų vakarėliui, kuri gali būti įtraukta į scenarijų kaip vienoje ar kitoje dalyje tinkama pramoga.
 • Naujųjų Metų burtai. Jeigu nežinote, kokiomis pramogomis dar papildyti scenarijų, pagalvokite apie Naujųjų Metų burtus. Galima išsiburti ateitį arba tiesiog surengti juokingų palinkėjimų užduotį.

Kada pradėti ruoštis vakarėliui?

Viskas priklauso nuo to, koks bus vakarėlio dydis ir kiek žmonių dalyvaus. Tačiau reikia nepamiršti, kad metų pabaigoje būna tikras įmonių vakarėlių bumas, todėl geriau pradėti ruoštis iš anksto. Rekomenduojama įmonės Naujųjų Metų vakarėlį pradėti rengti likus bent keliems mėnesiams iki jo. Tuomet galėsite ramiai parengti visą vakarėlio scenarijų. Jeigu nusprendėte, koks bus vakarėlio tipas, apgalvojote papildomus atributus, vadinasi, scenarijus kaip ir sudėliotas. Metas pradėti ieškoti paslaugų tiekėjų. Jeigu bijote, kad tai bus Jums per sunki užduotis, samdykite profesionalią įmonės renginius organizuojančią agentūrą, kuri pasirūpins ne tik vakarėlio vedimu, bet ir dekoracijomis, kokybišku scenarijumi ir profesionaliu vakarėlio išpildymu.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading