Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai
jaunavedžiai?

E.M.: Šiandien vis daugiau galima pastebėti, jog jaunieji renkasi įvairias šou programas:

profesionalių šokėjų pasirodymai, barmenų atliekami triukai, ledo, ugnies šou ar piešimo ant smėlio pasirodymas. Be abejonės, labai populiarūs ir žinomų dainininkų koncertai. Mane asmeniškai labiausiai žavi tai, jog į programos eigą įsitraukia ir patys jaunavedžiai. Mergvakarių ar benrvakarių metu sukurti šokiai ar parodijos visada įneša į šventę nuostabių emocijų. Įdomu ir tai, kad šiandieninių jaunavedžių pageidavimai yra labai skirtingi: vieni prašo, kad programa neužsitęstų, būtų kukli, liktų laisvo laiko pabendrauti su svečiais ir artimaisiais, o kitose šventėse nelieka laiko net pertraukai tarp žaidimų, siurprizų ar artistų pasirodymų.

Kaip apibūdintumėte savo vestuvių vedimo stilių? Kuo jis išskirtinis?

.M.: Kadangi esu šokėjas, mano svarbiausios savybės – punktualumas, lankstumas, reiklumas sau ir komandai ir, be abejonės, nuoširdi šypsena – tebūnie Jūsų sėkmingos šventės garantas. Visada stengiuosi išlaikyti šventę aukščiausiame lygyje. Mano išskirtinumas – tai nuotaikingos pamokos visiems vakaro svečiams muzikos ritmu, įtraukiant visus į muzikos sūkurį.

Koks, Jūsų nuomone, turėtų būti idealus vestuvių vedėjas?

E.M.: Idealus vedėjas turi būti universalus. Visiškai nesvarbu: ar vestuvėse dalyvauja 10, ar 150 žmonių, jis turi sugebėti kiekvienam palikti tik geriausias emocijas ir prisiminimus. Be to, vedėjas neturi būti vakaro žvaigždė, nes jis yra jungiamoji šventės grandis – svarbiausi yra jaunieji ir jų svečiai.

Iš kokių sudėtingiausių situacijų Jums yra tekę suktis vestuvėse?

E.M.: Kiekvienose vestuvėse būna neplanuotų situacijų. Pavyzdžiui, kartą sugedus aparatūrai, teko ieškoti kolegų artimiausiame mieste ir skolintis ją iš jų. Laimei kartu su komanda užtrukome tik šiek tiek ilgiau nei pusvalandį. O tuo metu svečiams buvo suorganizuota neplanuota fotosesija, tad jie nieko nė nepastebėjo. Taip pat kartą teko skolinti jaunikiui marškinius – vakaro eigoje juos išsitepęs, nenorėdamas varginti žmonos, jis kreipėsi į mane ir problema iš karto buvo išspręsta.

Ką patartumėte jaunavedžiams, kurie šiuo metu ieško savo vestuvių vedėjo?

E.M.: Patariu susitikti ir pabendrauti su būsimu vedėju. Gyvas bendravimas padės nuspręsti, ar tai tikrai tas žmogus, kuriam patikėsite vieną iš svarbiausių savo gyvenimo švenčių.

Šaltinis: Santuoka.lt, 2018 m., žiema

 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • RENGINIŲ VEDĖJAS LAIMONAS DIRŠKUS: „SVARBIAUSIA VESTUVĖSE –emocijos ir gera nuotaika” Mokiausi įvairiausių […]

  Continue reading
 • Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai? […]

  Continue reading
 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • RENGINIŲ VEDĖJAS LAIMONAS DIRŠKUS: „SVARBIAUSIA VESTUVĖSE –emocijos ir gera nuotaika” Mokiausi įvairiausių […]

  Continue reading