RENGINIŲ VEDĖJAS LAIMONAS DIRŠKUS: „SVARBIAUSIA VESTUVĖSE –emocijos ir gera nuotaika”

Mokiausi įvairiausių disciplinų – aktorystės, šokio, scenos judesio, klasikinio ir populiariosios muzikos dainavimo. Baigęs šias studijas supratau, kad man to negana!

Neįsivaizduoju gyvenimo be scenos, be bendravimo su žmonėmis, be geros emocijos, be iššūkių, be nuotykių – tai lyg variklis, kuris mane veža pirmyn. Jis ir atvedė į profesionalią „Trijų karalių“ renginių organizavimo komandą.

Vestuvės – labai svarbi ir didelė šventė. Tai pati svarbiausia dviejų žmonių diena, kurią jie atsimins visą savo gyvenimą. Šie du pirmieji sakiniai mane, kaip renginių kokia tai didžiulė atsakomybė.

Pirmiausia vyksta pasiruošimas – šventės planavimas. Čia labai svarbu jaunavedžius nukreipti tinkama linkme ir padėti suskirstyti, sudėlioti Didžiosios dienos laiką. Kodėl tai taip svarbu? Turbūt atsakymas labai aiškus. Visi nori, kad toji diena turėtų planą, nebūtų jokio blaškymosi, viskas būtų sudėliota ir savo vietose. Tą Didžiąją dieną laikas taip greitai skrieja, kad, atrodo, esi sapne. Šitai labai puikiai žinau, nes esu tai patyręs ir savo kailiu, per savo vestuves. Taigi, tikrai svarbu, kad laikas būtų suskirstytas labai apgalvotai ir protingai. 

„Mano, kaip renginių vedėjo, pareiga sukurti smagią ir neįpareigojančią atmosferą, kurioje kiekvienas galėtų jaustis patogiai ir savimi. Kiekviena smulkmena yra svarbi.”

Kas svarbiausia yra vestuvių šventėje?

Laimonas Dirškus trys karaliai renginių vedėjas

Mano manymu, vienas iš svarbiausių dalykų – emocijos ir gera nuotaika. Įsimintinos emocijos, nuoširdumas, nesuvaidintos akimirkos jaunųjų šventę gali paversti neužmirštama.

Kad tai įvyktų, labai svarbu yra suvienyti žmones, nes dažnai vestuvių šventėje svečiai vieni kitų nepažįsta. Mano, kaip renginių vedėjo, pareiga sukurti smagią ir neįpareigojančią atmosferą, kurioje kiekvienas galėtų jaustis patogiai ir savimi. Kiekviena smulkmena yra svarbi. Būtina pajusti svečių nuotaikas, nusiteikimą, norus ir atsižvelgiant į juos parinkti tam tikrus žodžius, užsiėmimus. Jau per pirmąsias akimirkas susitikęs su publika bandau pajusti ir suprasti, kokia ji, ko jai šiandien reikia.

Visada patariu savo jauniesiems neapsikrauti papildomais darbais, nes ta diena yra ypatinga ir pilna įspūdžių, todėl jos nereikėtų užgožti papildomu stresu. Vis kartoju, kad mes su komanda pasirūpinsim visomis jūsų šventės smulkmenomis. Svarbiausia, kad jaunavedžiai savo didžiąją dieną tiesiog džiaugtųsi vienas kitu be nereikalingų rūpesčių.

„Įsimintinos emocijos, nuoširdumas, nesuvaidintos akimirkos jaunųjų šventę gali paversti neužmirštama. Kad tai įvyktų, labai svarbu yra suvienyti žmones, nes dažnai vestuvių šventėje svečiai vieni kitų nepažįsta.”

Renginius mėgstu vesti pagal sudėliotą planą, bet improvizacijai visada palieku vietos! Kaip ten sakoma: 99 procentai plano ir 1 procentas netikėtumams. Mėgstu tai, ką darau! Turbūt čia ir slypi mano, kaip vedėjo, paslaptis, kuri padeda pozityviai priimti kiekvieną iškilusį nesklandumą ir greitai jį išspręsti. 

Būdamas renginių vedėju niekada negailiu jėgų ir dirbu iš visos širdies.

Šaltinis: www.vestuves.lt, tekstas – herojaus nuotraukos – Eglės Sabaliauskaitės ir „Trys karaliai“ archyvo

 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai? […]

  Continue reading
 • Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai? […]

  Continue reading
 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai? […]

  Continue reading