Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445;
+370 607 27161
direktorius@tryskaraliai.lt

Irmantas Vaičiulis

Irmantas Vaičiulis

Aprašymas

Renginio planavimas- tai tuščia drobė. Kokį paveikslą išvysime, priklausys nuo to, kokiais dažais ir kokia emocija jį tapysime. Ir, svarbiausia, jis kabės ilgai ant Jūsų „prisiminimų“ sienos.

Irmantas Vaičiulis renginių paveikslus „tapo“ jau 10m. Pradėjęs savo darbą “Trijuose karaliuose“, jis augo kartu su įmone ir tapo vienu iš patikimiausių vedėjų. Irmantas – patyręs renginių vedėjas, dalyvaujantis TV projektuose, profesionalus modelis, dirbęs įvairiausiose pasaulio šalyse.

Ilgametė darbo patirtis ir atsidavimas leido sukaupti didžiulį žinių bagažą, kuriuo dalinasi ne tik su savo klientais, bet ir su kolegomis. Jo linksmas, ramus elgesys ir užtikrinta kompetencija leidžia profesionaliai diriguoti renginio eigą, o  Jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente. Irmantas Vaičiulis dažnai pageidaujamas oficialiuose renginiuose dėl  nepriekaištingos darbo etikos, kalbos manieros, puikios dikcijos bei reprezentatyvios išvaizdos.

Nėra dviejų vienodų paveikslų. Irmanto padedami,  sukursite savo šventės unikalų paveikslą.

 

***

Vedėjo komandą sudaro: vedėjas, asistentas, DJ.
Vedėjo išskirtiniai programos elementai: staliukas prie bažnyčios, muzikinis fonas prie bažnyčios ir gamtoje, fotografavimas vakarinėje šventės dalyje.
Kalbos, kuriomis vedamos šventės: lietuvių k.

VEDĖJO IRMANTO VAIČIULIO, renginiuose naudojamos technikos sąrašas ir techninės charakteristikos.

Video

Nuotraukos

Komentarai

Komentarai