Virtualus renginio modelis Kokia renginių industrijos ateitis - renginių organizavimas

Pasaulį užklupus koronaviruso pandemijai, daugeliui teko apriboti savo laisvalaikį, kontaktus ir atsisakyti mums įprastų veiklų bei pramogų. Būtent taip nutiko ir su renginiais įmonėms bei privačių renginių organizavimu. Tad jeigu vestuves ar kitas asmenines šventes žmonės buvo linkę atkelti arba švęsti siaurame draugų rate, renginiai įmonėms pradėjo ieškoti naujos veiklos formos. Taip susidarė palankios sąlygos tam, kad stipriai išpopuliarėtų virtualūs renginiai, kurie šiandien yra ypač dažnas įmonių pasirinkimas.

Kada verta rinktis online renginį?

Pastaruoju metu online renginiai įmonėms pirmiausia buvo pasirenkami kaip saugus renginio variantas. Dalyvaujant virtualiame renginyje, nebereikia visai komandai susiburti į vieną vietą. Dar daugiau, dažnai įvairūs renginiai įmonėms organizuojami dalyvaujant ne tik komandai, bet ir visiems įmonės darbuotojams iš skirtingų skyrių. Saugojant savo darbuotojų sveikatą, daugybė įmonių rinkosi perkelti renginius ir šventes į online variantą.

Taip pat toks pasirinkimas labai populiarus įmonėse, kuriose daug darbuotojų dirba nuotoliniu būdu. O tai reiškia, kad darbuotojas gali gyventi kitame mieste ar net kitoje pasaulio šalyje. Dažniausiai rengiant įmonės vakarėlius, šie darbuotojai retai galia atvykti į renginį. O štai virtualus renginys įmonei padeda sudaryti galimybes sudalyvauti ir nuotoliu dirbantiems darbuotojams.

Kokie populiariausi virtualūs renginiai įmonėms?

Lietuvoje virtualūs renginiai įmonėms pastaruoju metu žaibiškai išpopuliarėjo. Tad jeigu norite surengti įdomų ir įsimintiną vakarą savo darbuotojams, rinktis tikrai yra iš ko. Štai keli populiariausi pasirinkimai, kurie galėtų patikti ir Jūsų įmonės darbuotojams.

  • Protmūšiai online. Įvairūs protmūšiai yra labai dažnas pasirinkimas įmonėse. Jeigu Jūsų darbuotojai mėgsta tokias pramogas, tikrai mielai sudalyvaus ir įmonėms rengiamuose protmūšiuose online. Virtualus protmūšis yra toks pats įtraukiantis ir skatinantis mąstyti. Jo metu komandos turi pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų, kad aplenktų kitas komandas ir laimėtų. Čia reikės bendrauti, dalytis idėjomis ir rasti geriausius sprendimus.
  • Virtualūs pabėgimo kambariai. Net ir per atstumą galima išbandyti savo jėgas pabėgimo kambaryje. Tam dažniausiai reikia, kad komandos būtų vienoje patalpoje. Tad skirtingos komandos gali būti skirtingose erdvėse. Vedėjas veda žaidimą, kurio metu komandos turi įveikti užduotis, kad kambarys atsirankintų ir būtų pasiektas bendras komandos tikslas – pabėgimo įgyvendinimas.
  • Lenktynės ir kelionės. Virtualūs renginiai įmonėms gali būti labai įvairūs. Renginius įmonėms organizuojantys profesionalai darbuotojams online siūlo pasinerti į įvairias lenktynes ar keliones. Tokias pramogas galima išbandyti ir virtualiu būdu. Komandoms reikės varžytis tarpusavyje, lenktyniauti ar keliauti po įvairias Lietuvos ar pasaulio lankytinas vietas nė neišėjus iš kambario. Kupinas emocijų ir potyrių žaidimas puikiai tiks įsimintinam įmonės vakarėlio scenarijui.
  • Degustaciniai vakarai. Pasirodo, kad net ir virtualiai galima mėgautis gera kompanija ir skaniu maistu. Tokio tipo renginiai įmonėms pastaruoju metu labai populiarėja. Jeigu ieškote idėjos virtualiam renginiui, tikrai galite pagalvoti apie alaus, įvairių skirtingų virtuvių ar desertų degustaciją, kurią surengs profesionali renginių organizavimo įmonė.

Ar renginių vedėjai liks be darbo?

Renginių organizavimo įmonės svarsto, kaip jų gyvenimą pakeis į rinką pasibeldę nauji klientų įpročiai – pageidavimas renginius rengti ne tik gyvai, bet ir virtualiai. Jeigu manote, kad dėl to renginių vedėjai neteks darbo, dėl to baimintis tikrai nereikėtų. Įprastai net ir online renginiui yra reikalingas vedėjas. Kartais kartu su renginio paketu yra siūlomas renginio vedėjas, nes kitaip renginys tiesiog netektų prasmės. Taip pat ir užsisakant įvairius virtualius žaidimus, kuriuose dalyvauja įmonės darbuotojai. Juos taip pat vesti ir stebėti turi profesionalus vedėjas, kuriam kyla dar daugiau iššūkių nei įprastame renginyje: suvaldyti visus dalyvius, pasirūpinti tinkamu technikos veikimu, įtraukti žaidėjus ir išlaikyti jų susidomėjimą viso renginio metu.

Ar įprastus renginius reikėtų pamiršti?

Kai kurios įmonės prasitaria, kad pastaruoju metu organizavo tik virtualius renginius. Ar virtualūs renginiai įmonėms atstos įprastus? Tikrai ne. Online renginiai yra puiki alternatyva ir puikus įmonės laisvalaikio veiklų papildymas. Tačiau tai neatstos gyvo bendravimo, kurį taip vertiname kiekvienas iš mūsų. Įmonės prisipažįsta, kad nors virtualūs renginiai ir žaidimai yra labai patogi ir dažniausiai daug pigesnė alternatyva nei gyvai organizuojami renginiai, šių tradicijų įmonės atsisakyti neketina. Įmonės gimtadieniai, kalėdiniai vakarėliai ir įvairios šventės ir toliau rengiamos bei yra labai laukiamos visų įmonės darbuotojų. Jų metu galima ne tik neformaliai pabendrauti, stiprinti ryšius, bet ir suteikti daugiau motyvacijos darbuotojams.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading