Renginių vedėjas Gytis Šimelionis viešas rezultatų paskelbimas

Kiekvienoje įmonėje labai svarbu išsikeltų tikslų pasiekimas. Nuo to priklauso įmonės sėkmė, pelnas, ateitis ir įvaizdis. Todėl labai svarbu nuolat stebėti ir apibendrinti rezultatus, o taip pat ir viešinti įmonės pasiekimus. Kam to reikia ir kaip tai daryti?

Kaip matuojame rezultatus?

Žinoma, jog vienas svarbiausių pasiektų rezultatų kriterijus yra sugeneruotos pajamos bei pelnas. Tai svarbu kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo to, kokioje sferoje jis veikia ir kokio dydžio yra.  Tačiau taip pat labai svarbu ir kiti įmonės rezultatai. Jie gali priklausyti nuo įmonės specifikos. Pavyzdžiui, jeigu dirbate su tiesioginiais pardavimais, svarbu pasiekti tam tikrus rezultatus pardavimų srityje. Kai kurios įmonės stebi ir skaičiuoja naujų klientų gretas, pasirašytas sutartis ir siekia išsikeltų rezultatų šioje srityje. Žiniasklaida stebi savo skaitomumą ir siekia aplenkti konkurentus, vežėjai skaičiuoja nuvažiuotus atstumus, IT įmonės džiaugiasi pelningai parduotais projektais, NT vystytojai skaičiuoja pritrauktas investicijas ir pan. Kiekvienoje įmonėje keliami jai aktualūs tikslai ir stebimi pasiekti rezultatai.

Kodėl reikia skelbti rezultatus?

Įmonės rezultatų paskelbimas yra gera praktika, kuri plačiai taikoma vis daugiau Lietuvos įmonių. Pirmiausia, tai padeda motyvuoti darbuotojus. Įmonės darbuotojai nori dalyvauti įmonės gyvenime ir žinodami keliamus tikslus bei pasiektus rezultatus, jaučiasi vertinami ir prasmingai atliekantys savo darbą. Pavyzdžiui, metų pradžioje išsikeliamas tam tikslas tikslas, kuris pristatomas darbuotojams ir nurodoma, kad jį pasiekus, bus surengta šventė ar užsakyta tam tikra pramoga darbuotojams, o gal išmokėti priedai. Tai ne tik prideda motyvacijos darbuotojams, bet ir gali padėti pagerinti įmonės rezultatus.

Taip pat viešas įmonės rezultatų paskelbimas yra labai svarbus dalykas formuojant įmonės įvaizdį ir žinomumą. Skelbdami savo pasiektus rezultatus, formuojate teigiamos, stabilios, sėkmingos ir patikimos įmonės įvaizdį.

Kaip paskelbti rezultatus?

  • Įmonės svetainėje. Vienas paprasčiausių būdų skelbti rezultatus. Čia galite skelbti savo ketvirčio, pusmečio, metinius pasiekimus ar kitus išsikeltus ir pasiektus tikslus bei rezultatus.
  • Spaudoje. Jeigu norite didinti įmonės vardo žinomumą ir formuoti teigiamą įvaizdį apie įmonę, tam tikrus rezultatus galima skelbti žiniasklaidoje. Pavyzdžiui, dažnai rengiami pranešimai spaudai pasirašius svarbų ir didelį kontraktą, praplėtus verslą, pristatant naują veiklos kryptį ir pan.
  • Viešame renginyje. Dažnai įmonės rezultatai paskelbiami ir viešame renginyje. Pavyzdžiui, organizuojamas kalėdinis įmonės vakarėlis, o jame taip pat pristatomi pasiekimai. Taip pat kai kurios įmonės rengia metinių rezultatų pristatymo renginius, kuriuose dalyvauja ne tik darbuotojai, bet ir investitoriai, partneriai ar netgi klientai. Tai puikus būdas ne tik paskelbti apie pasiektus rezultatus, bet ir sutvirtinti įmonės užmegztus ryšius.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading