TOP 10 geriausių internetinių renginių organizavimo paslaugų - renginių organizavimas

Pastaraisiais metais renginių organizavimo rinka labai keitėsi, atsižvelgiant į bendrą situaciją bei klientų poreikius. Pasaulį sukrėtus koronaviruso pandemijai, daugelis ieškojo būdų, kaip prisitaikyti prie naujų realijų ir sąlygų. Taip susidarė tinkamos sąlygos populiarėti ir kurtis virtualiems renginiams. Šiandien online renginiai yra dažnas pasirinkimas tiek įmonėse, tiek organizuojant šeimos šventes ar draugų susitikimus.

Koks yra online renginys?

Didžiausias online renginio privalumas ir išskirtinumas – tai renginys, kuris yra transliuojamas. Tad norint jame sudalyvauti, nereikia vykti į kitą vietą ar kitą miestą. Virtualūs renginiai gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, renginys gali vykti taip, jog jis transliuojamas visiems prisijungusiems žiūrovams. Dažniausiai tokio tipo renginiai gali būti online konferencijos, spektakliai ar koncertai. Taip pat galite sudalyvauti online renginyje, kuris sukuriamas specialioje mobilioje studijoje. Paslaugų teikėjai atvyksta į Jums patogią vietą ir įrengia TV studiją, kurioje ir vyksta renginys. Tokioje studijoje dažniausia vyksta įvairūs galvosūkių renginiai, pabėgimo kambario pramogos ir pan. Štai šiuo metu populiariausios online renginių paslaugos, kurias galima užsisakyti Lietuvoje. 1. Konferencijos. Šiandien organizuoti konferencijas galite ne tik gyvai, bet ir pakvietę visus jos dalyvius konferenciją stebėti online. Įvairios konferencijos darbuotojams ar spaudai labai dažnai rengiami iki šiol, net ir nesant karantino ribojimams. Tai labai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
 2. Įmonės rezultatų, produktų pristatymo renginiai. Savo naują produktą, įmonės naujieną ar pasiektus rezultatus galite pristatyti rengdami viešą renginį. Viešas įmonės renginys prisideda ir prie įmonės įvaizdžio kūrimo bei gerinimo. Šiandien tokie renginiai gali vykti virtualiai, tad juos gali stebėti ir Jūsų partneriai iš bet kurios šalies.
 3. Protmūšiai ir galvosūkiai. Svarstote, kad laikas praleisti vakarą su kolegomis ar draugais? Virtualūs protmūšiai ir galvosūkiai – puikus pasirinkimas. Kaip ir įprastame protmūšyje, taip ir online renginyje dalyviai paskirstomi komandomis. Jiems reikia teisingai atsakyti į kuo daugiau užduodamų klausimų. Taip pat virtualiai vedami ir įvairūs galvosūkiai. Pavyzdžiui, su užrakintomis spynomis, kurias reikia atrakinti komandai sutelkus visas jėgas ir išmintį.
 4. Metiniai ir ataskaitiniai renginiai. Ataskaitines įmonės konferencijas galima surengti online. Tai reiškia, kad Jums nebereikia jaudintis dėl tinkamos vietos konferencijai, meniu, įrangos nuomos ir pan. Rengiant tokio tipo renginius online, nelieka itin daug organizacinių klausimų. Dar geriau, jeigu virtualios konferencijos organizavimą patikėsite profesionalams, organizuojantiems įmonės renginius. Toks online renginys bus kokybiškas ir sėkmingas.
 5. Įvairūs mokymai ir seminarai online. Šiandien darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ar įvairių gebėjimų tobulinimui galite rinktis online mokymus ir seminarus. Tai labai patogu, nes darbuotojai gali dalyvauti mokymuose prisijungę iš bet kurio miesto ar šalies. Tokio tipo mokymus užsakyti galite pas paslaugų tiekėjus, rengiančius online seminarus.
 6. Virtualios degustacijos. Virtualūs renginiai gali būti labai įvairūs ir skirtingi. Pavyzdžiui, šiandien labai dažnai užsakomos įvairios online degustacijos. Jos gali būti skirtingos. Pavyzdžiui, galima užsisakyti alaus degustaciją ar kitos šalies virtuvės patiekalų degustaciją ir mini seminarą apie juos. Taip pat galima išbandyti kokteilių gaminimą ir degustaciją online. Tai puikios pramogos tiek privačioms šventėms, tiek įmonėms renginiams.
 7. Komandos formavimo renginiai. Nuo šiol įmonės renginiai gali būti ne tik išvažiuojamieji. Štai komandos formavimo pramogos gali vykti tiesiog virtualiai. Pakvieskite savo darbuotojus pasidalinti į komandas ir dalyvauti online komandos formavimo renginiuose, kurie gali būti vedami ir organizuojami specialiai tam įrengtoje nedidelėje studijoje.
 8. Įvairūs žaidimai ir galvosūkiai. Tarp virtualių renginių šiandien labai populiarūs yra įvairūs žaidimai, taip pat kelionių renginiai. Pavyzdžiui, neišeinant iš namų galite apkeliauti skirtingus Lietuvos miestus arba aplankyti įvairias pasaulio šalis. Taip pat galite sudalyvauti smagiuose detektyviniuose žaidimuose, kurie puikiai tiks tiek privačiai šventei, teik įmonės renginiui.
 9. Virtualūs pabėgimo kambariai. Pabėgimo kambarių pramogos šiandien įrengtos beveik visuose Lietuvos miestuose. Pastaruoju metu tai labai populiari pramoga, todėl virtualūs pabėgimo kambariai online šiandien yra taip pat labai dažnai ieškoma paslauga. Tai šauni pramoga, tinkanti įvairioms šventėms. Taip pat labai dažnai pabėgimo kambariai užsakomi įmonių renginių metu, nes tai kartu yra kaip komandos formavimo užduotis.
 10. Virtualus teatras ir koncertai. Virtualūs renginiai gali būti ir puikiu laisvalaikiu. Šiandien įvairūs teatrai kviečia stebėti spektaklius online. Taip pat populiarūs įvairių grupių online koncertai. Tai ne tik patogu, bet dažniausiai kainuoja daug pigiau nei dalyvauti gyvame renginyje.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading