Neformali aplinka geriausia terpė suformuoti komandą - renginių organizavimas

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė yra didelė ar maža ir net nesvarbu, kokioje sferoje ji vykdo veiklą, kiekvieno verslo sėkmė prasideda nuo tinkamai suformuotos ir bendro tikslo link veikiančios komandos. Todėl daugybė įmonių investuoja  nemažus pinigus į komandos formavimą, nes tai atsiperka kasdieniame darbuotojų darbe.

Kodėl svarbu bendravimas?

Komandos formavimo renginiai dažniausiai yra organizuojami įvairiose vietose, kurios yra nesusijusios su darbo aplinka. Tai reikalinga tam, kad darbuotojai atsikratytų darbe juos kaustančių baimių ir nusistatymų bei atsipalaiduotų ir bendrautų neformaliau. Pavyzdžiui, įvairūs komandos formavimo renginiai neformalioje aplinkoje labai prisideda prie bendravimo barjero įveikimo tarp paprastų darbuotojų ir administracijos bei tarp darbuotojų iš skirtingų skyrių ar departamentų. Neformali aplinka dažniausiai yra labai gera terpė formuoti komandą ir stiprinti komandos ryšius.


Kokią aplinką rinktis?

Įvairiems komandos formavimo seminarams ir renginiams gali būti pasirenkamos įvairios vietos. Be to, ne tik komandos formavimo renginys gali padėti stiprinti komandos ryšius ir bendravimą. Net ir trumpas apsilankymas kine prisideda prie komandos formavimo. Tad dalinamės keliomis idėjomis, kokias vietas galima pasirinkti neformaliam renginiui ar pabuvimui su kolegomis.

  • Sodybos. Labai dažnai įvairūs komandos formavimo renginiai organizuojami sodybose, kur galima surengti daug įvairių užduočių. Kartu tai yra puiki vieta atsipalaiduoti, mėgautis gamta ir negalvoti apie darbą.
  • Gamta. Įvairūs žygiai baidarėmis, stovyklavimas ir kitos panašios vasaros pramogos yra puikus būdas formuoti komandą. Trumpas išėjimas iš komforto zonos leidžia darbuotojams atsipalaiduoti ir geriau pažinti vienas kitą.
  • Kinas, teatras, sporto varžybos. Prie komandos formavimo gali prisidėti ir ne Jūsų pačių organizuojami renginiai. Vakaras kine ar teatre, o gal sporto varžybose tikrai prisidės prie neformalesnio komandos narių bendravimo. O ilgainiui tai gali tapti ir gražia įmonės tradicija.
  • Užsienis. Pastaruoju metu vis daugiau Lietuvos įmonių ieško būdų motyvuoti savo darbuotojus ir formuoti komandą ne tik Lietuvoje. Todėl norint pasimėgauti neformalia aplinka, galima keliauti į užsienį trumpai savaitgalio išvykai. Taip pat nemažai įmonių pasirenka darbostogų modelį, kai visa įmonė vyksta į užsienio šalį savaitei ar ilgesniam laikui, o ten ir dirba, ir pramogauja. Tokia išvyka labai prisideda prie komandinio ryšio stiprinimo.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading