Kaip sudominti klientus jūsų nauju produktu - renginių organizavimas

Produkto pristatymas yra vienas iš labai svarbių verslo procesų, kurio organizavimui reikia skirti daug laiko ir pasiruošimo. Pristatant produktą, svarbu ne tik rinkos ir konkurentų analizė, bet ir gerai parengtas pristatymo renginys ar procesas. Pristatyti produktą galima įvairiai, tačiau dažniausiai įmonėse organizuojami naujos prekės, paslaugos ar produkto pristatymo renginiai.

Spaudos konferencija

Tai vienas populiariausių renginių, kurie skiriami produkto pristatymui. Tokio renginio metu į konferenciją kviečiami žiniasklaidos atstovai. Konferencija gali vykti įmonės patalpose arba nuomojamoje spaudos konferencijų salėje. Produktas pristatomas žiniasklaidos atstovams, papasakojama jo idėja, stipriosios savybės, atliekama demonstracija. Kartu konferencijoje dalyvavusiems žiniasklaidos atstovams gali būti išdalinta ir papildoma informacija apie produktą: lankstinukai, pranešimai spaudai.


Privatus renginys

Privatus renginys gali būti organizuojamas jau esamiems ar būsimiems klientams, kuriuos gali sudominti naujas Jūsų produktas. Toks produkto pristatymo renginys gali vykti ir Jūsų įmonės patalpose. Geriausiai tam pasamdyti profesionalų renginio vedėją, kuris tinkamai pristatys produktą ir išlaikys aukštą renginio lygį. Taip pat reikėtų pasirūpinti techniniais sprendimais bei vaišėmis klientams.

Produkto pristatymas taip pat gali būti organizuojamas ir kliento patalpose. Pavyzdžiui, jeigu siūlote naują produktą, kurį norite pasiūlyti išbandyti iš karto. Dažnai taip produktus pristato grožio prekių gamintojai ir platintojai, su produktais vykstantys į meistrų grožio salonus, kad čia vietoje būtų galima išbandyti naujus produktus ir įsitikinti jų kokybe.

Viešas produkto pristatymas

Viešas produkto pristatymo renginys gali vykti įvairiai. Pavyzdžiui, produktą pristatyti galite jau organizuojamuose renginiuose. Tokiais gali būti įvairūs Jūsų verslo srities suvažiavimai ir kelių dienų konferencijos, kuriose dalyvauja klientai. Tai puiki proga savo stende ne tik pristatyti įmonę ir priminti apie savo teikiamas paslaugas bei prekes, bet ir pristatyti naują produktą.

Taip pat produktą galite pristatyti ir patys surengę viešą renginį. Tai gali būti renginys mieste, kuris būtų lengvai pastebimas praeivių. Pavyzdžiui, Jeigu Jūsų prekė yra aktuali plačiai vartotojų grupei, savo nauju produktu galite sudominti praeivius, surengę pristatymą mieste, prekybos centre ar kitoje vietoje. Čia labai svarbu pasirinkti tinkamą formą, turėti profesionalų vedėją ir visą reikalingą techniką.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading