Vytautas Barbšys trys karaliai renginių vedėjas

Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai?

V.B.: Jaunavedžiai vis dažniau nori, jog šventėje būtų ne tik vedėjas, bet ir atlikėjas. Taip pat daug dėmesio skiriama vidurnakčio sutikimui. Pamenu labai įdomią jaunavedžių tėvų dovaną – savo vaikams ir vestuvių svečiams jie padovanojo nuostabų reginį – šokėjų trupės pasirodymą. Visi sėdėjo prikaustyti unikalaus pasirodymo, kuris suteikė renginiui neįkainojamų emocijų. 

Šiandieniniai jaunavedžiai pageidauja, kad vedėjas pasirūpintų visomis įmanomomis detalėmis, pasiūlytų geriausius sprendimus iškilusiems klausimams ir pravestų dar niekada jiems nematytą programą. Visa tai puikiai pavyksta, kai myli savo darbą!

Asmeninė šventė vestuvės

Kaip apibūdintumėte savo vestuvių vedimo stilių? Kuo jis išskirtinis?

V.B.: Visi žinome, kad emocija yra užkrečiama, o mano energijos ir nuotaikos pakanka visiems šventės dalyviams. Galima sakyti, kad perimu visus rūpesčius nuo jaunųjų pečių ir jiems lieka tik mėgautis švente. Padedu koordinuoti vestuvių ceremoniją, rūpinuosi įvairių pasirodymų koordinavimu, užtikrinu, kad viskas būtų vietoje ir laiku. Net su dvidešimties žmonių auditorija galiu sukurti festivalio emociją!

Koks, Jūsų nuomone, turėtų būti idealus vestuvių vedėjas?

V.B.: Idealus vestuvių vedėjas yra tas, kuris tampa jaunųjų draugu – juk tik draugai stengiasi vieni dėl kitų ne šimtu, o šimtu dvidešimt procentų. Antras be galo svarbus dalykas – meilė savo darbui. Jei vedėjas nemyli savo darbo arba jis jam tapo rutina, jis nesugebės pravesti kokybiškos šventės programos.

Iš kokių sudėtingiausių situacijų Jums yra tekę suktis vestuvėse?

V.B.: Man yra tekę suktis iš gana daug ir įvairių situacijų. Pavyzdžiui, elektros dingimas šventės vietoje, kai dalį renginio teko vesti be muzikos, be šviesos, tiesiog savo paties balsu ir visiems šventės svečiams pašviečiant telefonais. Techniniai neskaldumai, kuriuos tenka spręsti nedelsiant, kad niekas jų nė nepastebėtų. Jaunųjų vėlavimas, kuomet tenka improvizuotai užimti svečius. Kiekviena kritinė situacija turi kūrybišką sprendimą.

Ką patartumėte jaunavedžiams, kurie šiuo metu ieško savo vestuvių vedėjo?

V.B.: Rinkdamiesi vestuvių vedėją jaunieji turėtų pasiklaiuti savo nuojauta, o ne internetiniais atsiliepimais, kurie ne visada atitinka realybę. Susitikite su vedėju, pasikalbėkite ir nuspręsite – galite su šiuo žmogumi tapti draugais ar ne. Na, ir galiausiai, kai jau išsirenkate vedėją, nepamirškite su juo bendradarbiauti, kuriant Jūsų vestuvių scenarijų. 

Šaltinis: Santuoka.lt, 2018 m. žiema

 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • RENGINIŲ VEDĖJAS LAIMONAS DIRŠKUS: „SVARBIAUSIA VESTUVĖSE –emocijos ir gera nuotaika” Mokiausi įvairiausių […]

  Continue reading
 • Kokias pastebite naujas vestuvių programos tendencijas? Ko pageidauja šiandieniniai jaunavedžiai? […]

  Continue reading
 • Šio renginių organizatoriaus ir vedėjo nesupainiosi su niekuo – įpratęs […]

  Continue reading
 • RENGINIŲ VEDĖJAS LAIMONAS DIRŠKUS: „SVARBIAUSIA VESTUVĖSE –emocijos ir gera nuotaika” Mokiausi įvairiausių […]

  Continue reading