Ekonominis variantas Kokie pigiausi įmonės šventės organizavimo kaštai - renginių organizavimas

Įvairios įmonių šventės ir renginiai yra labai geras būdas padėkoti darbuotojams už gerą darbą ir motyvuoti juos bei sustiprinti bendravimo ryšius įmonėje. Visgi, labai dažnai įmonės renginio organizavimas ne tik užtrunka laiko ir pareikalauja daug jėgų, bet kartu ir nepigiai kainuoja. Todėl dalijamės keliais patarimais, kurie padės optimizuoti ir subalansuoti šventės biudžetą bei siūlome atkreipti dėmesį į tai, kur taupyti nevertėtų, jeigu norite, kad šventė išliktų kokybiška ir turininga.

Beje, nėra ekonomiškesnio varianto įmonės šventei nei organizavimas on-line.

Kaip išvengti permokėjimo?

Pirmiausia, jeigu norite surengti šventę ir išleisti racionalią pinigų sumą jos organizavimui, reikėtų laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės išvengti permokėjimo. Štai keli pavyzdžiai.

 • Organizuoti šventę laiku. Ruoškitės šventei iš anksto, nes ieškant paslaugų tiekėjų paskutinę minutę, rizikuojate permokėti, kadangi visi pigesni variantai jau bus užimti. Taip pat pagalvokite, ar tikrai verta rengti šventę pačiu renginių sezono metu. Pavyzdžiui, kalėdinis laikotarpis labai išaugina renginių organizavimo kaštus.
 • Prisidėti patiems. Jeigu norite sutaupyti, pagalvokite, kaip prie šventės organizavimo gali prisidėti darbuotojai ir įmonė. Pavyzdžiui, gal įmonės šventė gali vykti įmonės patalpose? O gal darbuotojai gali prisidėti prie dekoracijų rengimo arba scenarijaus rašymo?
 • Kreiptis į profesionalus. Sutaupyti šventės biudžeto padės profesionalų pagalba. Jeigu rengiate įmonės šventę ar vakarėlį, Jums reikės ieškoti įvairių tiekėjų: maisto, vedėjų, vairuotojų, virtuvės šefų ir pan. Kiekvienas teikėjas siūlys savo kainą ir tai gali stipriai išauginti įmonės šventės biudžetą. Todėl pagalvokite, galbūt efektyviau ir protingiau būtų kreiptis į renginių organizavimo įmone, kuri pasirūpintų visų tiekėjų paieška ir galėtų pasiūlyti optimaliausią jų paslaugų kainą.

Kur taupyti nereikėtų?

Net jeigu stengiatės, kad šventės biudžetas būtų kuo mažesnis, yra tokių šventės dalių, kurioms taupyti nereikėtų. Pavyzdžiui, nereikėtų atsisakyti ar taupyti samdant renginio vedėjus ir garsistus. Nes nuo to priklauso renginio kokybė. Tik kokybiškai vedamas renginys leis darbuotojams įsijausti į šventę ir paliks neišdildomus įspūdžius. O sutaupyti galima ir planuojant kitas išlaidas.

Kur galima taupyti?

 • Meniu. Skaičiuojama, jog pasirinkus švedišką stalą ar furšeto tipo maitinimą, o ne individualius patiekalus, galima sutaupyti išlaidų šventės meniu.
 • Gėrimai. Šventė kainuos pigiau, jeigu darbuotojus pakviesite į ją atsinešti savo mėgstamo gėrimo butelį.
 • Pramogos. Rinkitės šventei pigesnes pramogas. Pavyzdžiui, vietoj fejerverkų, galima pasirinkti dangaus žibintų paleidimo ceremoniją.
 • Transportas. Norint sumažinti transporto išlaidas, galima paprašyti darbuotojų susikooperuoti ir į šventės vietą atvykti patiems. Taip pat galima pasirinkti tokią vietą šventei, į kurią atvykti nereikėtų ieškoti papildomo transporto.

artėja įmonės renginys?​​​

mūsų komanda pasiruošusi padėti

susisiekti
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading
 • Continue reading