Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445 direktorius@tryskaraliai.lt

Linas Lapėnas

Linas Lapėnas

Aprašymas

Profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Linas Lapėnas iš Klaipėdos, muzikinių TV projektų dalyvis, 2016 metų “Žvaigždių duetų” ( LNK ) trečiosios vietos laimėtojas, vedantis renginius lietuvių ir anglų kalbomis ( taip pat kalbantis rusų ir šiek tiek ispanų kalbomis), bei dirbantis ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau teko darbuotis keletą kartų Maljorkoje, taip pat Turkijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Airijoje ir Latvijoje.

Buvęs ansamblio Žuvėdra šokėjas, su jau daugiau nei 8 metų renginių vedimo ir organizavimo patirtimi.

Kaip organizatorius, labiausiai galiu didžiuotis organizavęs Naujametinius ir atsisveikinimo, ansamblio ŽUVĖDRA koncertus, Švyturio arenoje Klaipėdoje.
Taip pat organizuoju kasmet vykstantį Salsa kruizą Klaipėdoje, nemažai vestuvių, įmonių bei kitų renginių.

Sveikas humoro jausmas, subtilumas bei elegancija, puikus publikos valdymas, gebėjimas keisti nuotaikas , bei prisitaikymas prie susidariusios situacijos renginio metu ne pagal scenarijų – tai mano pagrindinės savybės, leidžiančios Jūsų šventę padaryti ypač linksma ir sklandžia.

Visiškai nemokamai, renginio metu, vedu linksmas ir lengvas šokių pamokėles!
Mūsų sudaromi scenarijai visada atrodo ypač įtempti, tačiau visuomet stebime ko reikia svečiams ir esant poreikiui, jį koreguojame vakaro eigoje.

Kadangi groju perkusija ( Lotynų Amerikos mušamieji instrumentai) bei dainuoju, Jūsų šventę galiu papildyti ir gyvos muzikos garsais.

Video

Nuotraukos

Daugiau informacijos apie Liną

https://www.youtube.com/watch?v=4YrEkYEf5LA

https://www.youtube.com/watch?v=PufhyjvwYQs

Komentarai

Komentarai