Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445;
+370 607 27161
direktorius@tryskaraliai.lt

Ernestas Monginas

Ernestas Monginas

Ambicingas, veržlus ir energingas renginių vedėjas Ernestas kviečia bendradarbiauti norinčius inovatyvios, kūrybiškos ir TIKROS šventės. Pradedantis savo kelią kaip savarankiškas vedėjas, nors kartu su kolegomis suorganizavęs dviženklį renginių skaičių, esu pasiruošęs kurti kartu su jumis, pasiūlyti nestandartinius sprendimus ir įgyvendinti asmenines ar organizacines svajones. Mūsų tikslas  – geros emocijos, įsimintini potyriai ir svečių – didelių ir mažų – džiaugsmas.

 

Esu profesionalus šokėjas, laimėjęs ne vienas Lietuvos ir tarptautines varžybas Lietuvoje ir užsienyje, atstovavęs Lietuvą kartu su legendine „Žuvėdra“, dalyvavęs „Šok su manimi“  ir „Supermiestas“ projektuose, vedantis individualias ir grupines šokių pamokas įvairiausias šokių stiliais „Mondo“ šokių klube. Mano organizuotuose renginiuose vyksta profesionalių šokėjų pasirodymai, vedame šokių pamokas, o iš tiesų – šoka  visi. DJ parinkta muzika užburia ir įtraukia net kukliausius ar nerangiausius, o bendradarbiaudami su žinomiausiais Lietuvos atlikėjais, galime patenkinti įnoringiausius klientus. Renginius vedu lietuvių ir anglų kalbomis, Klaipėdos krašte neretai asinaudoju ir Žemaičių tarme bei vietiniu humoru.

 

Renginių organizavimą įsivaizduoju kaip asmeninės kelionės planavimą ir esu pasiruošęs būti Jūsų gidu. Pradėdami kelionę kartu su Jumis, pirmiausia įvertinsime poreikius ir siekius, įvardinsime svajonę ir galutinį tikslą ir  suformuluosime keletą scenarijų.  Ar organizuojate formalų prekės pristatymą, linksmą įmonės vakarėlį ar asmeninę šventę, sieksime geriausio rezultato organizatoriams ir dalyviams.  Aktyvi patirtis ne tik ant scenos, bet ir iki skausmo pažįstama  renginio „virtuvė“  – mes su komanda pasirūpinsime kad viskas vyktų sklandžiai, o netikėtumus, kurių visuomet pasitaiko, iššspresime nepastebimai.   vestuvės, jubiliejus, sporto šventės bei kalėdiniai renginiai

 

Mano kertinės savybės – punktualumas, lankstumas, reiklumas sau ir komandai, ir be abejo nuoširdi šypsena – tebūnie Jūsų garantas sėkmingai šventei. Tariu „Iki“ ir laukiu mūsų susitikimo.

Komentarai

Komentarai