Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445;
+370 607 27161
direktorius@tryskaraliai.lt

Dovydas Bajoras

Dovydas Bajoras

Aprašymas

Kai reikia išrinkti renginio vedėją, šventės organizatoriams, klientams kyla daugybė klausimų: ar renginio vedėjas tikrai garantuos, kad šventė vyktų sklandžiai, ar jis sugebės pateisinti lūkesčius, ar svečiai ir šventės pagrindiniai dalyviai bus apgaubti dėmesiu. Kai renginių vedėjų pasirinkimas gausus, išties sunku išsirinkti tą, kuris būtų tinkamiausiams būtent Jūsų šventei, kad jis būtų originalus ir išskirtinis.
Jei Jums kyla klausimas, kuo AŠ esu pranašesnis už kitus vedėjus, atsakymas labai genialius, bet paprastas – patirtis! Renginių ir pramogų pasaulyje sukuosi jau daugiau nei dešimt metų ir galiu aiškiai pasakyti, jog renginių vedimas man yra darbas, kuris tapo ir pomėgiu. Kai dirbi mėgstamą darbą, darai tai iš visos širdies, todėl klientai lieka patenkinti.
Veikiausiai nesuklysiu teigdamas, kad esu vienintelis vedėjas, kuris turi daug patirties ir tarptautiniuose renginiuose, ir tokiuose, kuriuose svečių skaičius siekia net 1500.
Didžiuojuosi, jog teko dirbti su tarptautinėmis įmonėmis: Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, DFDS, MARS, SANITEX, „Indorama“ bei kitomis.
„Trijų Karalių“ šeimoje esu tas renginių vedėjas, kurio sąskaitoje daugiausia vestų renginių žinomoms, didelėms bei tarptautinėms įmonėms, vasaros sąskrydžių ar kalėdinių įmonių švenčių.
Svarbu ir tai, jog mano patirtis neapsiriboja įmonėmis. Renginių vedėju esu dirbęs oficialiuose užsienio svečių priėmimuose, moderavęs daugybę konferencijų, bendradarbiavęs su Lietuvos verslo paramos agentūra, Klaipėdos prekybos pramonės amatų rūmais, įvairiomis ministerijomis bei savivaldybėmis. Didžiuojuosi, jog turėjau garbės vesti renginius, kai Lietuva pirmininkavo Europos Sąjungai.
Buvusių ir esamų darbų sąraše puikuojasi ir renginiai Lietuvos kultūros sostinėse – Palangoje, Telšiuose (pastarajame mieste organizavau visą renginių programą, rūpinausi, kad visos idėjos virstų realybe) bei Klaipėdoje.
Savo patirtimi dalinausi ne tik su klientais per jiems skirtus renginius, bet taip pat ir su Socialinių mokslų kolegijos studentais, kurioje trejus metus dėsčiau renginių organizavimą bei garso, vaizdo ir šviesos technologijų įvadą. Manau, jog tai tik įrodo, kad tikrai žinau, kaip turi atrodyti nepriekaištingas renginys.
Tikiu, kad Jums jau tapo akivaizdu, jog esu savo srities profesionalas. Ir nesvarbu kokia šventė – didelis tarptautinis renginys ar gražios, jaukios vestuvės – pasistengsiu Jums ją paversti pačia įsimintiniausia ir šauniausia!
Tad jei renkantis renginių organizotorių, Jums vis dar kyla klausimas: kodėl Dovydas Bajoras? Atsakymą Jūs ką tik perskaitėte.

Iki pasimatymo ir nekantriai laukiu, kol idėjas Jūsų šventei galėsime sukurti ir realizuoti kartu!

***
Vedėjo komandą sudaro: vedėjas, asistentas, DJ.
Kalbos, kuriomis vedamos šventės: lietuvių k., anglų k.

Dovydo Bajoro įranga renginių metu

Video

Nuotraukos

Komentarai

Komentarai