Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445;
+370 607 27161
direktorius@tryskaraliai.lt

Renginio užkulisiai rengiant Naujametinį Vakarėlį

Renginio užkulisiai rengiant Naujametinį Vakarėlį

Naujųjų metų šventė – apsivalymas nuo nuodėmingos istorijos, kurios metu praeitis neegzistuoja. Naujųjų visi laukia pakiliomis nuotaikomis, tačiau šios šventės organizavimo rūpesčiai gali apkartinti pakilią nuotaiką. Kaip kasmet kelininkus „netikėtai“ užklumpa žiema, taip ir žmones „užklumpa“ šventė netikėtai. Daugelis tik ir laukia paskutinės minutės pasiūlymo ir nė neskuba šventės organizuoti patys. Visa tai lemia idėjų trūkumas.

Iškylančios problemos

Idėja – viena iš problemų, su kuria susiduriama pirmiausia rengiantis šventei. Žmonės paskendę savo darbuose ir ruoštis šventei dažniausia pradeda paskutinę akimirką, todėl nenuostabu, kad ir lieka mažai laiko sugalvoti šventės idėją ar juolab ją įgyvendinti. Vienas iš problemos sprendimo būdų yra tinkamo šventės organizatoriaus, šventės vedėjo, vakaro programos pasirinkimas. Tačiau renkantis vakaro vedėją taip pat gali iškilti nemažai rūpesčių. Žmonėms trūksta informacijos apie renginių vedėjus, jie nebūna matę jų vaizdo įrašų, nežino kaip tas žmogus paprasčiausiai kalba ir dažniausiai pasikliauja rekomendacijomis, kurios nebūtinai gali būti teisingos ar pateisinančios lūkesčius. Taigi, vedėjo pasirinkimas tampa rizika. Yra pasitaikę atvejų, kuomet rekomenduotas vedėjas ateina į solidžios įmonės rengiamą naujametinį vakarėlį apsvaigęs ir sugeba pravesti žaidimą „Jurgelis meistrelis“. Iš pradžių žmonės vykdo vedančiojo nurodymus, manydami, kad tai tik juokinga pradžia, tačiau kuo toliau šis žaidimas įsibėgėja, tuo mažiau lieka žaidėjų. Galiausiai toks renginių vedėjas paprašytas palikti vakarėlį. Vadinasi, rekomendacijos dar nėra tai, kuo galima visiškai pasitikėti ir būtina išsamesnė informacija apie renginių vedėjus.

Renginių ir pramogų organizavimo bendrovės „Trys karaliai“ organizuoja įvairias šventes, gali pasiūlyti gausybę idėjų bei originalių vakarėlio programų. Apie kiekvieną vedėją įmonės svetainėje galima paskaityti atsiliepimų, pamatyti vaizdo įrašus. Ši informacija bei svetainėje sukurti bendri vaizdo įrašai gali žymiai palengvinti šventės vedėjo pasirinkimą ir įsitikinti, ar pasirinktas vedėjas atitinka svečių lūkesčius.

Kaip jau minėta, viena iš sudėtingiausių problemų yra šventės idėja. Sugalvoti vakarėlio idėją nėra jau taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Visai nesinori banalaus, niekuo neišsiskiriančio naujametinio vakarėlio. Žmonės paskutiniu metu ieško novatoriškų, nestandartinių sprendimų. Norima kuo įdomesnės ir originalios programos, kad liktų įspūdžių, kurie sukeltų ypatingus prisiminimus. Tačiau taip pat norima nepamiršti ir naujametinio vakarėlio tradicijų: šokių, šampano, fejerverkų. Renginių organizavimo kompanijos „Trys karaliai“ paslaugos skirtos būtent tokiems žmonėms, kurie nori įsimintinos, linksmos bei gerai suorganizuotos šventės. Šios bendrovės sukaupta darbo patirtis leidžia pasiūlyti netradicines šventes ir padės sukurti unikalią vakarėlio programą.

Naujieji metai turi ypatingą aurą – jie visada kupini džiaugsmingos energijos ir linksmos nuotaikos. Nieko keista, kad organizuojant šią ypatingą šventę pasitaiko įvairiausių situacijų ir netikėtumų. Todėl renginių ir pramogų organizavimo bendrovė „Trys karaliai“ siūlo pamiršti šventinius rūpesčius bei prižada surengti nepamirštamą vakarėlį! Jaunatviška, veržli, energinga ir profesionali renginių ir pramogų organizavimo komanda siekia tik geriausio rezultato ir išpildo renginį iki pačių svarbiausių smulkmenų.

Improvizacija visada padės išsisukti iš keblios padėties ar tiesiog dar labiau pagyvinti renginį. Šios savybės nestokoja kompanijos vizitinė kortelė – renginių vedėjai. Jie puikiai įvertina situacijas ir išradingai improvizuoja „laiku ir vietoje“. Gali pakonsultuoti, padėti ar pilnai suorganizuoti naujametinį vakarėlį. Pasiūlyti ir įgyvendinti vakarėlio temą. Jie bendrauja su kiekvienu žmogumi kaip su geriausiu draugu, yra linksmi, šmaikštūs ir jaučiasi lyg žuvys vandenyje, kadangi myli savo darbą.

Renginio užkulisiai

Kad ir kaip bepažiūrėsime – vakarėlio rengimas yra darbas. Pagrindinė naujametinio vakarėlio puošmena yra žmonės. Visų pirma, svarbiau sukurti unikalią vakarėlio idėją, nei pasirūpinti maistu ar vieta. Padenkite stalą kuo paprasčiau ir švariau. Nereikia jo perkrauti įvairiais niekučiais, visa tai tikrai neprideda jaukumo, tik blaško žmonių dėmesį. O kalbant apie gėrimus, svarbiausia – kuo daugiau ledo. Ir kuo daugiau gaiviųjų gėrimų. Juk žmonės susirinko atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabia vakarėlio programa. Antra, kai sudarinėjate svečių sąrašą nevenkite kviesti vienas kito nepažįstančių žmonių, ir kuo įvairesnių – jiems tai patiks. Nevenkite net ir jaunesnių žmonių, nes kuo jaunesni svečiai, tuo jauniau ir patys atrodysite. Taip pat nepykite, kai svečiai vėluoja – tai šiais laikais madinga. Tai tik keli patarimai kaip padaryti šventę originalesnę ir atitinkančią įvairesnio kontingento žmonių lūkesčius. Tačiau dar daugiau patarimų ir įvairių problemų sprendimo būdų gali pasiūlyti „Trys karaliai“.

Šios kompanijos paslaugos yra aukščiausios kokybės, komandoje dirba tik profesionalai. Jų patyrę renginių organizatoriai suplanuos, suorganizuos, iš anksto pasirūpins šventės vieta, vakaro programa, renginio vedėju ir dar daugiau. Renginių organizavimu jų komanda užsiima jau daugiau nei 10 metų. Kiekvieno renginio vedėjo komandą sudaro: vedėjas, dj, asistentas, aparatūra, apšvietimas, prizai – dovanos, priemonės, kuras. Pasikonsultavus, parinks patį geriausią variantą Jūsų naujametiniam vakarėliui.

Komentarai

Komentarai