Naujoji uosto g. 3 92118, Klaipėda
+370 609 74445;
+370 607 27161
direktorius@tryskaraliai.lt

Kaip pasirinkti vestuvių fotografą

Kaip pasirinkti vestuvių fotografą

Vestuvėms prireikia daugybės įvairių paslaugų: gėlininkų, maisto tiekėjų ir dekoratorių. Ir kiekvieno jų darbo rezultatus galite pamatyti, paliesti, paragauti. Vestuvių fotografų teikiamos paslaugos šiuo atžvilgiu pasižymi abstraktumu ir unikalumu: kiekviena šventė vyksta vis kitoje aplinkoje, skiriasi stilius, o ir jaunieji ieško originalumo bei savitumo.

Išsirinkti vestuvių fotografą visada padeda jo darbų peržiūra, susitikimas, pilno vestuvių albumo ir/ar kitos atributikos, ruoštos jaunavedžiams aptarimas. Pirmasis žingsnis – paieška internete. Jei Jums svarbus miestas, paieškos laukelyje galite įvesti frazę, pavyzdžiui, „ vestuvių fotografas Vilnius “ ir matysite visus rezultatus. Skirkite pakankamai laiko peržiūroms ir išsisaugokite tų fotografų puslapius, kurių darbai Jums patiko. Po keleto dienų peržiūrėkite nuotraukas dar kartą, vertinkite viską kritiškai – juk tinklapiuose atsiduria tik geriausi kadrai.

Vestuvių fotografai Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose paslaugas siūlo dažniausiai, todėl net jei esate iš kito miesto, skyrus pusdienį, galima susitikti su keletu kandidatų, kurių darbai internete Jums patiko. Tik susitikus su fotografu galima jį truputį pažinti ir įsitikinti, kad galėsite juo pasitikėti per savo vestuves. Kai kurie vestuvių fotografai trykšta iniciatyva, idėjomis, o kiti dirba ramiai, fotografuoja iš jau patikrinto kampo, nerizikuoja. Nereikia to vertinti prastai – kiekviena pora vis kitokia, tiesiog verta atrasti fotografą, kurio požiūris atitiktų jūsiškį!

Jei norite iš fotografo gauti patarimų, sužinoti gražių vietų arba tiesiog tuokiatės ne gimtajame mieste, rinkitės vietinį. Pavyzdžiui, jei vilnietis vestuvių fotografas, Vilnius atskleis gražiausias savo vietas, o štai kauniečiui bus kiek sudėtingiau. Žinoma, šiuo atveju nekalbame apie jaunavedžių jau patikrintas ir pamėgtas vietas – šios taisyklės paisyti pravartu tik ieškantiems naujų erdvių fotosesijai.
Vyrauja nuomone, kad didmiesčiuose teikiamų paslaugų kokybė yra aukštesnė, tačiau vestuvių fotografai Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos kampeliuose dirba labai panašiai. Visur galite rasti aukšto lygio profesionalą arba pradedantįjį nemokšą – būtent todėl visada svarbu vertinti nuotraukas kritiškai, nepagailėti laiko jų peržiūroms.

Jei esate iš tų, kurie neturi laiko ar noro savarankiškai ieškoti vestuvių fotografo, galite šią užduotį patikėti savo vedybų planuotojai. Vis dėlto įvertinkite ar tikrai ja pasitikite ir ar sutampa jūsų požiūriai, nes jokio blogesnio dalyko nei prastos vestuvių nuotraukos tiesiog negali būti. Kitas būdas renkantis sutaupyti laiką – pasikliauti draugų ir pažįstamų rekomendacijomis. Tai visiškai nereiškia, kad Jums reikės skambinėti ir visus apklausti: atsidarykite savo paskyrą socialiniuose tinkluose ir peržiūrėkite draugų vestuvių nuotraukas, kuriomis jie dalinosi su visais. Dažniausiai šalia jų nurodoma ir fotografo autorystė, o jei kažkas patiks, galėsite ir paklausti, kaip sekėsi su tuo fotografu sutarti jau paties proceso metu, ar buvo laikomasi terminų ir nuotraukų nereikėjo laukti pusmetį.

Komentarai

Komentarai